Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Data Quality Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

328 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Nasz klient jest gospodarzem i kanałem dostarczania produktów w zakresie zrównoważonego rozwoju, zbiorów danych i narzędzi przepływu pracy. Dostarczają perspektyw na wiele różnych aspektów zrównoważonego rozwoju, w tym na ryzyko, możliwości i wpływ.

Nasz klient jest gospodarzem i kanałem dostarczania produktów w zakresie zrównoważonego rozwoju, zbiorów danych i narzędzi przepływu pracy.

Dostarczają perspektyw na wiele różnych aspektów zrównoważonego rozwoju, w tym na ryzyko, możliwości i wpływ.

Każda myśląca przyszłościowo firma, instytucja finansowa, rząd i decydenci mogą wyruszyć w wyjątkową podróż badawczą, obejmującą skutki zmian klimatycznych po perspektywy zrównoważonego rozwoju

Poszukujemy Inżyniera Jakości Danych, który pomoże zapewnić jakość i poprawność danych w raportach, zgodnie z projektem UI i danymi dostępnymi w aplikacji

Obowiązki

  • Zapewnij jakość danych, przeprowadzając ocenę jakości danych na podstawie danych dostępnych w aplikacji głównej
  • Przeprowadź testy regresyjne, aby zweryfikować jakość danych i zidentyfikować potencjalne problemy
  • Opracuj przypadki testowe w celu sprawdzenia dokładności i kompletności danych
  • Analizuj i raportuj wyniki testów interesariuszom
  • Sprawdź poprawność implementacji wizualizacji zgodnie z projektem interfejsu raportów

Wymagania

  • Duża wiedza i doświadczenie w inżynierii jakości danych
  • Doświadczenie w testowaniu BI
  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych oraz przeprowadzania analizy wyników testów i raportowania
  • Preferowane doświadczenie z Amazon Web Services i Azure DevOps
  • Poziom średnio zaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, data, quality

Lwów