Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Data Integration Engineer (Python, Databricks, Spark SQL) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

202 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Nasz klient to globalna, prywatna firma, która łączy ludzi z pomysłami, dane ze spostrzeżeniami, podaż z popytem, restauracje z dostawami i ostatecznie ludzi z produktami, które kochają.

OPIS

Obowiązki

  • Wdrożenie DWH i Data Hubs wraz z pełnym procesem ETL
  • Implementacja modeli danych
  • Testów jednostkowych

Wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu potoków pozyskiwania danych za pomocą narzędzi takich jak: Databricks, SSIS, Talend, Informatica itp.
  • Doświadczenie we wdrażaniu modeli danych zaprojektowanych przez kogoś innego
  • Silny SQL — plan jest taki, aby inżynierowie danych tworzyli notesy Databricks przy użyciu języka SQL lub Python, ale preferowany jest język SQL
  • Poznaj kod testów jednostkowych
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Azure/inne technologie przechowywania w chmurze, tabela SSAS, Azure Data Factory, Azure DevOps

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Security Engineer, Python, MySQL
Słowa kluczowe: Python, engineer, senior, data, integration

Kijów