Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Data Integration Engineer (Azure, Databricks, SQL) w EPAM Ukraine

20 kwietnia

63 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Naszym klientem jest niemiecka międzynarodowa firma farmaceutyczna i biotechnologiczna oraz jedna z największych firm farmaceutycznych i biomedycznych na świecie

Obowiązki

  • Twórz modele danych i powiązane potoki danych w Azure DataBricks i Data Factory na potrzeby analitycznych pulpitów nawigacyjnych, integrując wiele zasobów danych
  • Wspieranie decyzji architektonicznych i uczestnictwo w opracowywaniu nowych propozycji wdrożeniowych dla naszych klientów, np. dostarczanie szacunków na wysokim poziomie i pomaganie w ustaleniu właściwych założeń
  • Kieruj, prowadź i szkolaj innych inżynierów BE w zakresie wdrażania potoków danych zgodnie z najlepszymi praktykami i wpływając na wymagania klientów
  • Staraj się zrozumieć problemy do rozwiązania i proaktywnie przedstawiaj sugestie dotyczące najlepszego sposobu ich rozwiązania (wydajność, ilość danych, rozbieżności lub niedopasowania danych, koszty operacyjne itp.)
  • Zrozumienie i doświadczenie w pracy z analityką sprzedaży i dóbr konsumenckich, najważniejszych wskaźników i agregacji, które należy zapewnić, oraz często stojących przed nimi wyzwań
  • Współpraca i wspieranie kilku zespołów analitycznych (programiści frontendu, właściciele produktów, QA, architekt rozwiązań)

Wymagania

  • Ponad 5 lat odpowiedniego doświadczenia i praktyki programistycznej w zakresie zarządzania danymi, przechowywania danych, modelowania danych, analizy danych, migracji danych i projektowania baz danych
  • Praktyczne doświadczenie ekspertów w zakresie Databricks
  • Znajomość języka SQL na poziomie eksperckim
  • Doświadczenie w Azure Data Factory
  • Doświadczenie w kodowaniu produkcyjnym w języku Python
  • Delta Lake lub inna podobna technologia
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Security Engineer, Azure, MySQL
Słowa kluczowe: engineer, Azure, senior, data, integration

Lwów