Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Data Engineer with Databricks w EPAM Ukraine

29 marca

123 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Naszym klientem jest jeden z wiodących na świecie producentów i sprzedawców wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, perfum i pielęgnacji włosów.

OPIS

Obowiązki

  • Twórz skrypty w obszarze roboczym Databricks, aby przekształcać dane z kanałów wybranych dla PoC
  • Opracuj produkt danych zgodnie z wymaganiami i zarejestruj się w marcu danych
  • Uzyskaj szczegółowe zrozumienie wymagań zapewniających, że dostarczony produkt danych spełnia wymagania
  • Współpracuj z architektami i programistami dostawców, aby umożliwić łączność i integrację produktu danych
  • Zapewnij jakość i terminowość dostaw produktów projektu
  • Zrozumienie ogólnych procesów planowania i przepływów danych w celu obsługi migracji na pełną skalę w ramach kontynuacji PoC

Wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia jako inżynier oprogramowania danych
  • Biegła znajomość Databricks
  • Średnio zaawansowany poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, data, with, databricks