Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Data DevOps Engineer (Azure) w EPAM Ukraine

23 kwietnia

52 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Wykonaj kolejny krok w swojej karierze jako Data DevOps Engineer w EPAM! Jako kluczowa postać w naszym zespole będziesz wdrażać i wspierać zaawansowane rozwiązania potokowe Terraform i Azure DevOps w wielu środowiskach.

Wykonaj kolejny krok w swojej karierze jako inżynier Data DevOps w EPAM!

Jako kluczowa postać w naszym zespole będziesz wdrażać i wspierać zaawansowane rozwiązania potokowe Terraform i Azure DevOps w wielu środowiskach. Jeśli masz praktyczne doświadczenie z Terraform, Azure DevOps i masz talent do komunikacji, optymalizacji i automatyzacji, z przyjemnością Cię poznamy

Obowiązki

  • Wdrażaj i obsługuj zaawansowane rozwiązania potokowe Terraform i Azure DevOps w wielu subskrypcjach i środowiskach
  • Skutecznie komunikuj się z wieloma interesariuszami, aby zbierać wymagania i dostarczać aktualizacje dotyczące działań platformy
  • Korzystaj z rozwiązań związanych z danymi platformy Azure, w tym Data Lake Storage, Databricks, ADF i Synapse Analytics
  • Współpracuj z zespołami ds. architektury, aby zapewnić zgodność architektury platformy i standardów projektowych z wymaganiami modelu wsparcia
  • Identyfikuj możliwości optymalizacji działań i procesów platformy, wdrażaj mechanizmy automatyzacji w celu usprawnienia operacji

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie z potokami Terraform i Azure DevOps do zarządzania infrastrukturą i automatyzacji
  • Biegłość w zakresie rozwiązań związanych z danymi platformy Azure, w tym Data Lake Storage, Databricks, ADF i Synapse Analytics
  • Silne umiejętności komunikacyjne umożliwiające interakcję z interesariuszami na różnych poziomach
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami architektonicznymi w celu zapewnienia zgodności ze standardami projektowymi
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zapobiegania problemom związanym z obciążeniem danymi i infrastrukturą platformy

Technologie

  • Terraforma
  • Azure DevOps
  • Magazyn danych Azure Data Lake
  • Azure Databricks
  • Fabryka danych Azure (ADF)
  • Analiza usługi Azure Synapse

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: DevOps, Security Engineer, Azure
Słowa kluczowe: engineer, Azure, senior, data, DevOps