Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Data Analytics and Visualization Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

152 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Naszym klientem jest wiodąca na świecie firma spożywcza zbudowana w oparciu o takie linie biznesowe, jak niezbędne produkty mleczne i roślinne, wody oraz żywienie dla najmłodszych.

OPIS

Obowiązki

  • Zaimplementuj nowy zestaw funkcji w istniejącym panelu kontrolnym Power BI dla rozwiązania Magellan
  • Staraj się zrozumieć problemy do rozwiązania i proaktywnie przedstawiaj sugestie dotyczące najlepszego sposobu ich rozwiązania (wydajność, ilość danych, rozbieżności lub niedopasowania danych, koszty operacyjne itp.)
  • Zrozumienie i doświadczenie w pracy z analityką sprzedaży i dóbr konsumenckich, najważniejszych wskaźników i agregacji, które należy zapewnić, oraz często stojących przed nimi wyzwań
  • Współpraca i wspieranie kilku zespołów analitycznych (programiści frontendu, właściciele produktów, QA, architekt rozwiązań)

Wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia w Power BI
  • Dobre umiejętności interfejsu użytkownika
  • Bardzo dobre umiejętności pisania w języku DAX
  • Zapytanie o moc
  • Zabezpieczenia na poziomie roli (RLS)
  • SQL
  • Podstawowa wiedza ETL
  • Doświadczenie w stosowaniu najlepszych praktyk kodowania (oczywisty kod/komentowanie)
  • Dobra znajomość modelowania danych (schemat gwiazdy, schemat płatka śniegu)
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Przepływ danych PBI
  • Aplikacja PBI
  • Doświadczenie płatka śniegu
  • Architektura Power BI
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do raportów Power BI

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Analytics, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, data, analytics, visualization

Kijów
Pełny etat