Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Data Analyst w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

180 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Naszym klientem jest jedna z wiodących na świecie firm rolniczych. Ich misją jest przyczynianie się do bezpiecznego wyżywienia świata, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu odpowiedzialności za środowisko.

Naszym klientem jest jedna z wiodących na świecie firm rolniczych.

Ich misją jest przyczynianie się do bezpiecznego wyżywienia świata, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu odpowiedzialności za środowisko. Ich celem jest poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa poprzez najnowocześniejszą wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania w zakresie upraw. Technologie stosowane przez naszego klienta umożliwiają milionom rolników na całym świecie optymalizację wykorzystania ograniczonych zasobów rolnych.

Obowiązki

  • Opracowywanie rozwiązań do analityki danych w celu prognozowania należności i/lub zobowiązań, ze szczególnym naciskiem na dokładność i integralność
  • Współpracuj z SageMaker, aby wykorzystać jego możliwości do tworzenia modeli
  • Rozwiązuj regresję i stwierdzenia problemów związanych z szeregami czasowymi, korzystając z różnych zaawansowanych metodologii analitycznych, w tym regresji liniowej, uczenia maszynowego, głębokiego uczenia się, grupowania, klasyfikacji, segmentacji i innych
  • Przeprowadź rozwój i weryfikację modelu, aby poprawić dokładność modelu
  • Oczyszczaj, filtruj i refaktoryzuj złożone dane z różnych źródeł oraz analizuj je, aby zidentyfikować ich potencjał w zakresie generowania modeli o wysokiej dokładności
  • Wykorzystaj Python do analizy i modelowania danych
  • Stosuj różne algorytmy uczenia maszynowego do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych
  • Przeprowadzaj analizy statystyczne i zaawansowane zarządzanie danymi przy użyciu języka Python
  • Twórz wizualizacje danych, aby przekazywać spostrzeżenia odbiorcom nietechnicznym

Wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia w opracowywaniu i dostarczaniu rozwiązań do analityki danych
  • Doświadczenie w prognozowaniu należności i/lub zobowiązań jest bardzo przydatne
  • Dobra znajomość regresji i rozwiązywania problemów szeregów czasowych przy użyciu zaawansowanych metod analitycznych
  • Znajomość języka Python do analizy i modelowania danych
  • Doświadczenie w analizie statystycznej i programowaniu w Pythonie
  • Możliwość tworzenia wizualizacji danych dla odbiorców nietechnicznych

Miło jest mieć

  • Mile widziane doświadczenie w zastosowaniach związanych z nauką o danych w finansach przedsiębiorstw, produkcji, dostawach lub przestrzeni komercyjnej
  • Umiejętność wyjaśniania złożonych danych i analiz w zwięzły i zrozumiały sposób
  • Znajomość danych finansowych przedsiębiorstw
  • Znajomość SAP ECC
  • Doświadczenie z popularnymi technologiami analitycznymi, takimi jak SAP Analytics Cloud, Qlik, Tableau, Sage Maker, Azure ML, Data Bricks, KNIME, Alteryx, SAP BW, Redshift, S3, SQL i inne
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Sage Maker

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: senior, data, analyst

Lwów