Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Data Analyst w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

155 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy starszego analityka danych, który dołączy do naszego zespołu pracującego nad modelowaniem rozwiązania Common Data Model dla naszego klienta z różnymi źródłami danych.

Poszukujemy starszego analityka danych , który dołączy do naszego zespołu pracującego nad modelowaniem rozwiązania Common Data Model dla naszego klienta z różnymi źródłami danych. Projekt jest na etapie identyfikacji, zrozumienia i udokumentowania źródeł danych na potrzeby przyszłego skutecznego modelowania danych. Ostatecznym celem projektu jest ulepszenie obecnej architektury danych i zapewnienie znaczącego poziomu powiązań produktów danych w domenach danych i domenach biznesowych w architekturze medalionowej.

Skoncentrujesz się na analizie źródeł danych, profilowaniu danych i tworzeniu mapowania źródła do celu dla różnych domen. Możliwa jest współpraca z domeną analityki i potencjalnie zespołami biznesowymi. Rola może obejmować aspekty modelowania danych i zarządzania danymi.

Zainteresowane strony znajdują się w USA i Wielkiej Brytanii, okazjonalne mogą być wymagane wyjazdy służbowe do Wielkiej Brytanii.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-YK3

Obowiązki

  • Przeprowadzaj analizę źródeł danych i poszerzaj wiedzę dziedzinową źródeł danych
  • Przeprowadzaj profilowanie danych i opracowuj mapowania od źródła do celu
  • Uczestnictwo w zadaniach związanych z modelowaniem danych i projektowaniem schematów danych
  • Dokumentuj wymagania dotyczące danych i przeprowadzaj analizę danych
  • Współpracuj z różnymi zespołami, aby zebrać informacje o danych
  • Przeprowadzaj kontrole jakości danych zmanipulowanych

Wymagania

  • Silna znajomość języka SQL
  • Zrozumienie koncepcji związanych z zarządzaniem danymi: jakością danych, pochodzeniem, katalogowaniem i odkrywaniem
  • Doświadczenie w pracy z dużymi i złożonymi zbiorami danych
  • Silne umiejętności analityczne
  • Umiejętności dokumentacyjne
  • Krytyczny myśliciel z udokumentowanym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość środowiska databricks będzie dodatkowym atutem
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym lub wyższym, zarówno w mowie, jak i piśmie

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 61 600 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: senior, data, analyst