Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior C++ Engineer w EPAM Ukraine

29 marca

80 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Naszym klientem jest wiodący na świecie producent zaawansowanych systemów sterowania i automatyki, wprowadzający innowacje technologiczne i odkrywający na nowo sposób, w jaki ludzie żyją i pracują, oferujący zintegrowane rozwiązania do sterowania systemami audio i wideo.

OPIS

Naszym klientem jest wiodący na świecie producent zaawansowanych systemów sterowania i automatyki, wprowadzający innowacje technologiczne i odkrywający na nowo sposób, w jaki ludzie żyją i pracują, oferujący zintegrowane rozwiązania do sterowania systemami audio i wideo. Klient usprawnia technologię, poprawiając jakość życia ludzi w korporacyjnych salach konferencyjnych, salach konferencyjnych, klasach, audytoriach i ich domach.

Obowiązki

  • Wyszukuj, integruj i modyfikuj komponenty do przesyłania strumieniowego audio/wideo, oprogramowanie pośrednie i interfejsy do aplikacji w przestrzeni użytkownika na potrzeby rozwiązań do konferencji wideo/audio/strumieniowania
  • Opracuj architekturę i wykonanie oprogramowania i sprzętu w zespołach interdyscyplinarnych
  • Zintegruj komponenty oprogramowania w w pełni funkcjonalny system oprogramowania
  • Napisz dobrze ustrukturyzowany, testowalny, wydajny i łatwy w utrzymaniu kod
  • Przygotowanie płytki i weryfikacja projektu sprzętu związanego z wideo/audio

Wymagania

  • Ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania/oprogramowania sprzętowego
  • Ponad 3 lata doświadczenia z wbudowanym systemem Android/Android BSP, szczególnie w zakresie przesyłania strumieniowego wideo/audio
  • Znajomość języka Java i C++
  • Zrozumienie i umiejętność modyfikowania kodu w C
  • Doświadczenie z frameworkiem GStreamer na poziomie programisty
  • Doświadczenie w technologiach oprogramowania wideo lub graficznego (V4L, VAAPI, ffmpeg, OpenMAX, OpenGL itp.)
  • Znajomość protokołów przesyłania strumieniowego wideo i audio (RTP, RTSP itp.), kodeków (H.264/H265, VP9 itp.) oraz powiązanych technologii jest wysoce pożądana
  • Doświadczenie w integracji kamer lub dostosowywaniu podsystemów kamer w AOSP
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i komunikacji, zmotywowany i niezależny współpracownik
  • Rozumienie sieci: Ethernet, IP, TCP, UDP
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, C++, senior