Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Business Analyst w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

171 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Stanowisko Starszego Analityka Biznesowego to wyjątkowa szansa dla wysoko wykwalifikowanej osoby w dziedzinie analizy biznesowej, której celem jest wywarcie znaczącego wpływu na klienta rozpoznawalnego na całym świecie.

Stanowisko Starszego Analityka Biznesowego to wyjątkowa szansa dla wysoko wykwalifikowanej osoby w dziedzinie analizy biznesowej, której celem jest wywarcie znaczącego wpływu na klienta rozpoznawalnego na całym świecie. Nasz klient, wiodący światowy dostawca ubezpieczeń majątkowych, osobowych i specjalistycznych, poszukuje oddanego profesjonalisty, który potrafi zrozumieć, ocenić i sprostać złożonym wyzwaniom biznesowym.

Obowiązki

  • Identyfikuj i przekładaj potrzeby biznesowe na jasno określone wymagania
  • Opracuj dokumentację wymagań, w tym historie użytkowników/przypadki użycia, przepływy procesów, przepływy danych i makiety raportów
  • Planuj, ułatwiaj i przeprowadzaj sesje, spotkania i prezentacje zbierające wymagania
  • Współpraca z zespołami programistycznymi i testującymi, aby zapewnić specjalistyczną wiedzę merytoryczną, zapewnić wykorzystanie gotowej funkcjonalności oraz pomóc w rozwiązywaniu problemów
  • Upewnij się, że proponowane rozwiązania skupiają się na poprawie wydajności i efektywności procesów biznesowych oraz, jeśli to możliwe, są spójne w przypadku wszystkich produktów

Wymagania

  • Ponad 4 lata doświadczenia jako analityk biznesowy lub analityk systemowy
  • Doświadczenie w obszarze ubezpieczeń (złożone systemy - bankowość, systemy przetwarzania transakcji)
  • Praktyczna znajomość standardów dokumentacji analiz biznesowych
  • Posiada doświadczenie w zakresie metodologii SCRUM i RUP oraz metodologii analizy biznesowej
  • Aktualizowanie dokumentacji wymagań i historii użytkowników
  • Praktyczne doświadczenie w pisaniu historii użytkowników
  • Poziom języka angielskiego wyższy-intermediate
  • Możliwość pracy w godzinach 10-11 w godzinach 19-20 na terenie Kijowa

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: senior, analyst, business