Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Big Data Engineer w EPAM Ukraine

13 kwietnia

91 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Czy pasjonujesz się stale rozwijającą się branżą kosmetyczną i pragniesz przekraczać granice? Dołącz do zespołu profesjonalistów jednego z liderów branży kosmetycznej!

Czy pasjonujesz się stale rozwijającą się branżą kosmetyczną i pragniesz przekraczać granice?

Dołącz do zespołu profesjonalistów jednego z liderów branży kosmetycznej! Nasz klient to nie tylko najlepszy w swojej klasie dostawca produktów i usług, ale także pionier, który nieustannie poszukuje nowych sposobów na przedefiniowanie piękna i zapewnienie swoim klientom niezapomnianych wrażeń.

Przykładem ich filozofii „spróbuj, a następnie kup” są stacje kosmetyczne w sklepach, w których klienci mogą testować produkty i otrzymywać spersonalizowane porady od kompetentnych pracowników.

Poszukujemy doświadczonego starszego programisty, który będzie głęboko zaangażowany w agregację zakupów komercyjnych, kampanii marketingowych, danych katalogowych itp. z różnych źródeł w jezioro danych.

Obowiązki

  • Projektuj i utrzymuj naszą bazę kodu dla potoków ETL i ELT, przetwarzania dużych partii/mikropartii oraz systemów przesyłania strumieniowego
  • Zbuduj infrastrukturę wymaganą do optymalnej ekstrakcji, transformacji i ładowania danych z szerokiej gamy źródeł danych przy użyciu technologii ADF, Spark, Kafka lub podobnych
  • Identyfikuj, projektuj i wdrażaj ulepszenia procesów wewnętrznych: automatyzację procesów ręcznych, optymalizację dostarczania danych, przeprojektowanie infrastruktury w celu uzyskania większej skalowalności itp.
  • W przypadku najwyższego kierownictwa i interesariuszy – działanie jako pojedynczy punkt odpowiedzialności za wszelkie kwestie związane z dostawą, w tym eskalacje, sprzedaż wyższą, zmniejszanie wydajności itp.
  • Odpowiedzialny za kierownictwo techniczne w zakresie dostawy. Zaplanowano solidną i przyszłościową architekturę, a wdrożenie spełnia techniczne standardy jakości
  • Wygodne pisanie historii i powiązane kryteria akceptacji dla przepływu pracy zwinnego/scrumowego
  • Koordynacja wielu dyscyplin i interesariuszy
  • Zapewnienie, że projekty są realizowane zgodnie z procesami i metodologiami naszych klientów; Dobrze zorientowany w różnych modelach dostarczania, ze szczególnym uwzględnieniem podejść zwinnych
  • Ustanów strategię ciągłego zarządzania ryzykiem dostawy, która umożliwi proaktywne decyzje i działania w całym cyklu życia dostawy
  • Mierz i poprawiaj produktywność dostaw
  • Pełnić funkcję konsultanta Inżynierów Danych, wspierając jakość i terminowość realizacji prac
  • Wykonywanie działań związanych ze wsparciem produkcyjnym i wdrażaniem

Wymagania

  • Muszę mieć :
  • SQL-a
  • Iskra
  • Scala
  • Miło jest mieć:
  • Transmisja strumieniowa Iskry
  • Lazur
  • Kostki danych
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Poziom języka angielskiego – B2+ (jest to istotne ze względu na bezpośrednią komunikację z klientem)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, data, big

Lwów