Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Big Data Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

354 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Dnipro
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy starszego inżyniera Big Data, który dołączy do naszego zespołu profesjonalistów.

#LI-IK2

Umiejętności

  • Ponad 4 lata doświadczenia w inżynierii danych
  • Znajomość Pythona/Scali
  • Doświadczenie z Public Cloud (AWS/Azure/GCP)
  • Doświadczenie z Databrickami
  • Poziom języka angielskiego w mowie i piśmie jest powyżej średniej (B2+)

Obowiązki

  • Analiza istniejących praktyk i rozwiązań naszego Klienta
  • Twórz rozwiązania wspierające zespoły Data Science
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów powdrożeniowych w dostarczonych nowych i istniejących środowiskach
  • Odpowiadaj i doradzaj użytkownikom końcowym w godzinach pracy
  • Tworzenie testów jednostkowych i komponentowych oraz wsparcie dla kompleksowych testów CDP
  • Dodaj wskaźniki wydajności do rozwiązań do monitorowania kodu i aktualizacji
  • Przygotowanie dokumentacji i przekazanie wiedzy pracownikom Klienta

Z nami możesz

  • Pracuj zdalnie lub w dowolnym z naszych wygodnych biur lub przestrzeni coworkingowych na Ukrainie według elastycznego harmonogramu
  • Zdobądź niezbędny sprzęt do wykonywania zadań roboczych
  • Zmień projekty i stos technologii w ramach EPAM
  • Zdobądź doświadczenie w różnych obszarach biznesowych (ubezpieczenia, e-commerce, opieka zdrowotna, finanse, podróżowanie, media, sztuczna inteligencja i inne)
  • Rozważ opcje relokacji do ponad 30 krajów na całym świecie
  • Dołącz do programów i społeczności wolontariackich, charytatywnych (zarówno w kierunkach technicznych, jak i zainteresowaniach)

Pomożemy Ci w rozwoju zawodowym

  • Zaplanuj wraz z menadżerem indywidualną ścieżkę kariery
  • Otrzymuj regularne informacje zwrotne od współpracowników
  • Bezpłatnie doskonal swój angielski pod okiem certyfikowanych nauczycieli (kluby mówienia, kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej z klientem itp.)
  • Uzyskaj bezpłatne szkolenia i certyfikaty z AWS, GCP lub Azure Clouds
  • Skorzystaj z wewnętrznego programu szkoleniowego E-learn (ponad 18 200 specjalistycznych programów szkoleniowych i mentoringowych)
  • Uzyskaj dostęp do kont firmowych w serwisie LinkedIn Learning, Get Abstract i innych zasobach partnerów
  • Studiuj w Solution Architecture School pod okiem praktykujących architektów jako nauczycieli
  • Rozwijaj się jako lider, dołącz do szkoły Delivery Management, Resource Management, Leadership Essentials i innych
  • Weź udział w społecznościach wewnętrznych (ponad 500 spotkań, dyskusji technicznych, sesji burzy mózgów, wydarzeń i konferencji online każdego roku)

Co oferujemy

  • Dni urlopowe i chorobowe (także bez zaświadczenia lekarskiego)
  • Bogata oferta programów ubezpieczeniowych Dobrowolnego Ubezpieczenia Medycznego (VMI) obejmująca zarówno leczenie, jak i różnorodne opcje profilaktyczne (w tym zajęcia sportowe)
  • Wystawienie ubezpieczenia zdrowotnego dla członków rodziny według stawek korporacyjnych
  • Wsparcie firmy podczas ważnych wydarzeń życiowych (narodziny lub adopcja dziecka, ślub itp.)
  • Wsparcie komfortu psychicznego: zniżki na usługi specjalistów lub trenerów zdrowia psychicznego, szkolenia tematyczne
  • E-kids to bezpłatny program szkoleniowy w zakresie języka programowania dla dzieci pracowników EPAM
  • Przyjemne prezenty firmowe

O EPAM-ie

  • ERAM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swojemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 60 000 specjalistów w ponad 45 krajach możliwości rozwoju zawodowego od pierwszego dnia współpracy. Źródłem sukcesu ERAM są nasi współpracownicy, dlatego cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych Klientów i dążymy do najwyższych standardów jakości. Bez względu na to, gdzie jesteś, dołączysz do oddanej, zróżnicowanej społeczności, która pomoże Ci osiągnąć pełnię swojego potencjału

Specjalizacje: Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, data, big

Dnipro