Premia za zatrudnienie: 520$ - 720$

Następna praca

Senior Backend Engineer w TechBiz Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

686 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
TechBiz Team
Tech recruiters
5200 - 7200$
Więcej niż 3 lata
Berlin
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera backendu - Java (m/k/d), który nie tylko pewnie radzi sobie z przyjętymi w branży technologiami i podejściami do projektowania oprogramowania, ale potrafi przyjrzeć się pojawiającym się technologiom i nowoczesnym architektom? To jest praca zdalna w pełnym wymiarze godzin ze znaczną odpowiedzialnością, dołączając do nas w naszym biurze w Berlinie.

Twoje zadania i odpowiedzialność

• Jesteś kluczowym członkiem jednego ze sprawnych zespołów technicznych odpowiedzialnych za rozwój głównych produktów na naszej platformie lub z partnerami. Twój

wspólnym celem zespołu jest zawsze opracowywanie kodu wysokiej jakości i budowanie świetnych produktów, które spełniają wymagania klientów

• Masz dużą wiedzę i praktyczne doświadczenie z różnymi architekturami, wzorcami i paradygmatami programowania i stosujesz je w codziennej pracy

• Masz doświadczenie z mikrousługami, odpowiednie nastawienie i zrozumienie istotnych tematów: wdrażanie, obserwowalność i testowanie dla ojca rozwijającego naszą platformę

• Ważne jest, aby projektować i budować wysoce skalowalne systemy, mając na uwadze nadmiarowość, wydajność i dostępność w celu skalowania naszego produktu

• Przeglądanie przypadków testowych, projektów i kodu opracowanego przez innych członków zespołu to część twojego dnia

• W swojej roli ściśle współpracujesz nie tylko z innymi członkami zespołu, w tym z właścicielem produktu i innymi zespołami technicznymi, ale także z zespołem ds. rozwoju biznesu i projektów strategicznych

Twój profil

• Szczycisz się co najmniej 5-letnią głęboką znajomością technologii, narzędzi i procesów wymienionych powyżej - w szczególności Java, Spring i Hibernate

• Ludzie chwalą Cię za znajomość relacyjnych modeli danych i architektur opartych na chmurze

• Masz ekspercką wiedzę na temat tworzenia mikrousług opartych na REST

• Twoja pasja polega na technologiach backendowych, które uważasz za zdolne zrozumieć, co dzieje się po stronie frontendowej, ponieważ będziesz ściśle współpracować z inżynierami frontendowymi

• Kontrola jakości jest dla Ciebie obowiązkiem zespołu i masz pewność co do swojego kodu, ponieważ piszesz testy automatyczne

• Jesteś świetnym komunikatorem z umiejętnością komunikowania złożonych pomysłów wizualnie i werbalnie z biznesem i technologią

• Jesteś doświadczonym praktykiem w zakresie rozwoju produktów Agile

• Praca w języku angielskim jest częścią Twojej pracy od lat

Główne technologie, narzędzia i procesy firmy

• Backend: Java, Spring, Hibernate, PostgreSQL, Spring

Uruchomić

• Frontend: ReactJS, TypeScript, Redux, SASS

• Kontrola jakości: Selen, Galen, Serenity, JUnit, Mockito, Jest, Mocha

• Budowanie i wdrażanie: Jenkins, git, npm, Maven, Docker

• Infrastruktura: Linux, AWS, Cloudformation z Troposphere i Stacker python

biblioteki, Terraform z Terragrunt, Ansible, EKS (k8s), MSK (Apache Kafka)

• Agile: Kanban i Scrum

Nasza oferta

• Bądź częścią pionierskiego zespołu, który nie boi się zmian

• Bądź częścią wielofunkcyjnego zespołu

• Idź do pracy w zespole, w którym wysokie kwalifikacje i umiejętności miękkie są na równym poziomie

ceniony.

• Pracuj w zwinnej mentalności i poczuj zaufanie do swoich umiejętności

• Doświadcz elastyczności, kiedy jej potrzebujesz i miej swój osobisty plan rozwoju.

• Idź naprzód dzięki najnowocześniejszym technologiom.

• Wracaj do domu z atrakcyjną pensją i perspektywami.

Brzmi dobrze?

Czekamy na Ciebie wkrótce!

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: engineer, AWS, senior

Berlin