Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Angular Developer w ANVI

Opublikowano ponad 30 dni temu

398 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Olga Babiuk
Olga Babiuk
Recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Front End Developera do zespołu R&D, który zajmuje się szerokim spektrum zadań i innowacyjnymi rozwiązaniami.

O nas:

ANVI to międzynarodowa ukraińsko-izraelska firma działająca od ponad 8 lat. W tej chwili nasz zespół liczy ponad 70 pracowników.

Firma zajmuje się rekrutacją pracowników zewnętrznych i outsourcingowych, współpracuje z firmami kanadyjskimi, amerykańskimi, izraelskimi i europejskimi.

Czas trwania projektu : długoterminowy

Język komunikacji w zespole: angielski

Obowiązki:

  • Opracowywanie nowych funkcji skierowanych do użytkownika za pomocą Angular
  • Twórz zaawansowane, wydajne i skalowalne aplikacje internetowe Angular klasy korporacyjnej zgodnie z najnowszymi wytycznymi i najlepszymi praktykami.
  • Nieustannie odkrywaj, oceniaj i wdrażaj nowe technologie, aby zmaksymalizować wydajność i jakość rozwoju.
  • Tłumaczenie projektów i makiet na kod wysokiej jakości

Podstawowe wymagania:

  • Co najmniej 4 lata pracy z Angular.
  • Dogłębne zrozumienie Angular i jego podstawowych zasad
  • Dogłębna znajomość CSS i HTML.
  • Wysoka biegłość w JavaScript, w tym manipulacja DOM i model obiektowy JavaScript
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Znajomość RESTful API
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu, takich jak Git
  • Doświadczenie w pracy z zasadami i praktykami inżynierii oprogramowania – Agile development.
  • Umiejętność zrozumienia wymagań biznesowych i przełożenia ich na wymagania techniczne

Umiejętności nietechniczne:

  • Gracz zespołowy
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • Świetne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Co oferujemy:

  • Praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie
  • Płatne dni chorobowe
  • Płatne święta państwowe
  • Możliwość otrzymywania wynagrodzenia za pośrednictwem Payoneer
  • Wzrost kariera

Specjalizacje: Front-End / JS, Angular
Słowa kluczowe: JavaScript, Front-End, angular