Premia za zatrudnienie: 400$ - 550$

Następna praca

Security developer w Volia software

Opublikowano ponad 30 dni temu

798 wyświetleń

4 aplikacje   0 odpowiedzi

Volia software
IT consulting company
0 recenzji
Andrii Fedirko
Project Manager
4000 - 5500$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Amerykańska firma poszukuje starszego programisty ds. bezpieczeństwa. Ciekawy złożony (około 100 specjalistów IT) długoterminowy projekt (1-2 lata+), rozproszony zespół, etat, oficjalna umowa. Praca zdalna (lub w dowolnym z 4 istniejących biur na Ukrainie i w Polsce).

Produktem jest SaaS, który umożliwia wiele funkcji w zakresie ubezpieczenia bezpieczeństwa i zdrowia (planowanie prac / zarządzanie incydentami / monitorowanie i analityka) w branżach wysokiego ryzyka: zbieraniu i transporcie ropy i gazu, chemicznym, budowlanym, energetycznym. Jest realizowany jako kilka usług, które pełnią różne funkcje i są ze sobą zintegrowane.

Obowiązki:

  • Podstawowe: przeglądanie i rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem w oprogramowaniu oraz praca z różnymi interesariuszami w celu planowania i rozwiązywania
  • Weź udział w rozwoju oprogramowania Agile (Scrum/Kanban) od koncepcji, projektu do pełnego kodu i testów
  • Napisz zwięzły kod, jasny, dobrze przetestowany, dobrze udokumentowany i z jakością zgodną z najlepszymi praktykami w branży
  • Optymalizuj kod pod kątem jakości, wydajności, skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa; poprzez testowanie, skanowanie kodu, refaktoryzację i monitorowanie
  • Współpracuj z właścicielami produktów w celu zdefiniowania/doprecyzowania wymagań, podzielenia na zadania programistyczne, oszacowania nakładu pracy oraz zaplanowania kamieni milowych i rezultatów
  • Opowiadaj się za prostotą, niezawodnością, możliwością zarządzania, skalowalnością, rozszerzalnością, możliwością ponownego użycia i wydajnością
  • Modernizacja aplikacji przy użyciu Microsoft Azure

Wymagania:

  • Ponad 5 lat doświadczenia/ekspozycji w kwestiach bezpieczeństwa oprogramowania i sieci
  • Ponad 5 lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu skalowalnych i wykonywaniu aplikacji opartych na danych
  • Doświadczenie z narzędziami do skanowania zabezpieczeń (np. Pen Test, Whitehat, Black duck itp.) jest niezwykle korzystne
  • Doświadczenie w .Net Core, ASP.Net Core, C#, Web API, SQL Server, Visual Studio, Azure DevOps
  • Doświadczenie w Azure to plus
  • Doświadczenie w pracy w środowisku programistycznym ciągłej integracji i wdrażania
  • Doświadczenie praktykowania Scrum/Kanban i umiejętność dostosowania się do wartości Scrum
  • Dobry język angielski w mowie i piśmie

Umiejętności:

  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Bądź proaktywnym członkiem zespołu, który wnosi wkład, współpracuje i wykazuje pozytywne zachowanie
  • Działa skutecznie i niezależnie w dynamicznym środowisku zespołowym
  • Sprawdzone zarządzanie czasem, umiejętności organizacyjne i kontynuacyjne w celu dotrzymania terminów
  • Zorientowanie na jakość z pasją do zadowolenia klienta
  • Świetne zdolności interpersonalne
  • Zademonstrowana inicjatywa uczenia się i eksperymentowania z nowymi technologiami i procesami
  • Silna etyka pracy i profesjonalizm
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Warunki pracy:

  • Rozproszony zespół: praca zdalna lub w dowolnym z istniejących biur: Kijów, Równe, Charków, Tychy (PL).
  • 2-tygodniowy scrum (lub Kanban), członkowie zespołu z USA, Teksasu.
  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo).
  • Oficjalna umowa: wynagrodzenie, zwolnienia lekarskie, święta, urlopy.
  • Musi mieć pokrycie w godzinach 9-12, CST w celu komunikacji z członkami zespołu
Specjalizacje: .NET
Słowa kluczowe: Full Remote, developer, security