Premia za zatrudnienie: 700$ - 750$

Następna praca

Scala developer w TechHunt

Opublikowano ponad 30 dni temu

616 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

TechHunt
TechHunt
IT International Recruiting.
0 recenzji
7000 - 7500$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Firma pomaga organizacjom w migracji danych, procesach scalania i akwizycji oraz tworzeniu jednego źródła prawdy.

Produkt prowadzi do skrócenia o 80% czasu w procesach związanych z danymi — o wiele bardziej skuteczny niż podejścia ręczne. Pomaga rozpoznawać dane w swoich źródłach, mapować je do finalnych struktur bazy danych, normalizować i automatycznie generować potoki ETL.

Wymagania:

• Backend Scala 3 (śledzimy nowe wydania JVM, obecna to v17)

• Dokładne zrozumienie procesów i problemów inżynierii danych

• Podstawowa znajomość RDBMS/SQL, NoSQL (MongoDB), BigQuery

• Podstawowe zrozumienie sieci neuronowych i ML (w szczególności DL4J)

• Podstawowe zrozumienie sposobu administrowania/wdrażania systemu Linux

• Wyższy „średni” lub „pre-senior” przynajmniej pod względem ogólnego zrozumienia projektowania oprogramowania, projektowania kodu itp.

• Możliwość „skrócenia rogów” przy minimalnym wpływie na długoterminową konserwację kodu

• Możliwość szybkiego przełączania się między kontekstami w miarę zmiany priorytetów

• Biegle pisany i wysoce funkcjonalny mówiony angielski

Obowiązki:

• Projekt techniczny/budowa/testy jednostkowe nowych funkcji

• Analiza i refaktoryzacja istniejącego kodu źródłowego

• Zachowaj czysty projekt, architekturę i zapisy testów

• Analizuj wymagania, proponuj koncepcje i oceniaj wysiłki na rzecz rozwoju

Oferta:

• Praca zdalna w przyjaznym zespole

• Stały dzień roboczy

• Bezpośredni kontrakt z firmą z USA

• Regularna płatność kontraktu w USD w pierwszych dniach miesiąca.

• Płatne 4 tygodnie urlopu

• Możliwość wzrostu.

Specjalizacje: Scala
Słowa kluczowe: engineer, Product, developer, senior, software