Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SAP FI/CFIN/GR/ACM Support Consultant w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

485 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

W tej roli jako specjalista SAP FI/CFIN/GR/ACM będziesz wykonywać główne czynności związane z działaniami wsparcia drugiego poziomu oraz niektórymi implementacjami żądań zmian Przekładaj strategiczne potrzeby biznesowe na praktyczną konfigurację systemu i wsparcie systemowe, współpracując z kierownikami projektów z IT Finance

Główne obowiązki na roli

  • Główne działania będą związane z działaniami wsparcia drugiego poziomu i niektórymi wdrożeniami wniosków o zmianę
  • Przekładaj strategiczne potrzeby biznesowe na praktyczne rozwiązania
  • Pisz i utrzymuj jasne, zwięzłe specyfikacje funkcjonalne i techniczne oraz procesy systemu biznesowego
  • Zaplanuj i przeprowadź testy w ramach procesu wdrożenia
  • Proaktywnie i często komunikuj się z klientami, aby budować i utrzymywać solidne relacje robocze
  • Transformacja wiedzy dla funkcji wsparcia
  • Wspieraj procesy sprawozdawczości finansowej i zarządczej na koniec miesiąca, kwartału i roku

Wymagania

Wymagania dotyczące wykształcenia i wiedzy

  • Ponad 3 lata w SAP FI, w tym co najmniej 1 rok doświadczenia i znajomości S4 HANA Finance lub Central Finance (CFIN) lub konsolidacji (raportowanie grupowe) lub Advance Cash Management (ACM)
  • Funkcja-Techniczne doświadczenie w raportowaniu finansowym Narzędzie konsolidacji biznesowej
  • Bardzo pożądane - praktyczne doświadczenie z Central Finance ICMR, SAP S/4HANA dla Group Reporting wersja 20.X
  • Bardzo pożądane - praktyczne doświadczenie w raportowaniu z SAP Analytic Cloud, SAP Analysis dla biura, aplikacja Fiori
  • Zrozumienie korporacyjnego procesu zamknięcia miesiąca i konsolidacji oraz rzeczywistych wymagań sprawozdawczych korporacyjnych
  • Bardzo biegły w Excelu, Wordzie, PowerPointie, w tym Makrach i Pivotach oraz wszystkich jego elementach

Umiejętności i możliwości

  • Umiejętności komunikacyjne na najwyższym poziomie
  • Analizuj problem w krokach, twórz listy i ciesz się ich sprawdzaniem
  • Umiejętność rozwijania dobrych profesjonalnych relacji roboczych z kolegami z branży IT i biznesu na całym świecie
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole z partnerami IT i biznesowymi.
  • Udowodniona umiejętność dobrej pracy pod presją i w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (pisemna, ustna i prezentacyjna)

Języki

Płynny angielski – czytanie, pisanie, mówienie

Oferujemy

  • 100% praca zdalna z krajów europejskich
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Uczestnicz tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecanie znajomych do Unitask Group
  • Płatny czas wolny (urlop, choroba i święta w Twoim kraju)

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: Support, consultant