Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SAP APO - PPDS Consultant w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

504 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Program Enterprise to znacząca inicjatywa transformacji dla klienta. Rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte na SAP. Ten zakrojony na szeroką skalę, globalny program będzie realizowany w najbliższych latach w ponad 60 krajach i 70 zakładach!

Od 1994 roku Unitask jest jedyną firmą w Izraelu, której inżynierowie opracowali unikalne rozwiązania wdrażane przez największe światowe organizacje.

Grupa Unitask posiada sześć spółek zależnych, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając naszym klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z naciskiem na profesjonalizm w swojej dziedzinie.

Grupa współpracuje z wiodącymi firmami, takimi jak Amazon i SAP, Qlik

Nasi zadowoleni klienci (Mellanox, TEVA, Playtika, Ceasarstone, Payoneer, inni) świadczą o naszym bogatym doświadczeniu i umiejętności znalezienia najlepszej kombinacji sprawdzonej metodologii, wiodących technologii, dogłębnego zrozumienia potrzeb organizacji.

Cały czas poszukujemy kreatywnych i wykwalifikowanych osób, bo znamy - najlepszych fachowców - do najlepszej firmy!

Opis Projektu

Klientem jest izraelska międzynarodowa firma farmaceutyczna.

Program Enterprise to znacząca inicjatywa transformacji dla klienta. Obejmuje wdrażanie spójnych, zgodnych ze standardami branżowymi procesów biznesowych wspieranych przez zintegrowane systemy (rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte na SAP) w oddziałach firmy na całym świecie. Ten zakrojony na szeroką skalę, globalny program będzie realizowany w najbliższych latach w ponad 60 krajach i 70 zakładach!

Jeśli dołączysz do nas, będziesz:

  • Zostań częścią wysoce strategicznego, podstawowego programu dla klienta
  • Dołącz do dojrzałego projektu na etapie realizacji
  • Zdobywaj wiedzę i pomóż kształtować przyszłe otoczenie biznesowe firmy
  • Pracuj w prawdziwie globalnym, dynamicznym środowisku z możliwością ekspozycji na kraje firmy i liderów.

Obowiązki

  • Strażnik Globalnego Szablonu SAP Enterprise w imieniu IT
  • Praktyczna konfiguracja i testowanie systemu, a także praca z zespołem programistów w celu uzyskania ulepszeń, jeśli jest to wymagane.
  • Prowadź działania skierowane do klienta jako warsztaty edukacji biznesowej
  • Trzymaj rękę interesariuszy biznesowych w celu przygotowania, załadowania i walidacji danych

Wymagania

  • Licencjat z inżynierii przemysłowej / informatyki lub powiązany dyplom z łańcucha dostaw
  • Minimum 5 lat doświadczenia w praktyce APO PPDS
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub chemicznej - zaleta
  • Silna wiedza i zrozumienie procesów biznesowych w obszarach odpowiedzialności
  • Wymagane doświadczenie i wiedza specjalistyczna jako funkcjonalny analityk biznesowy lub konsultant ds. procesów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym – pisanie, czytanie i mówienie

Oferujemy

  • Stała umowa z liderem innowacji i doradztwa inżynierskiego
  • 100% praca zdalna
  • Doładowanie medyczne i świadczenia socjalne
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Rytuały zespołowe i spotkanie
  • Bierz udział tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecenie za polecanie znajomych do grupy Unitask
  • Ewolucja kariery
  • Płatny czas wolny (urlop, choroba i święta w Twoim kraju)

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: developer