Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Salesforce Consultant / PM w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

542 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Potrzebujemy prawdziwego praktycznego doświadczenia we wdrażaniu Salesforce

WEDO to firma kurierska założona w 2007 roku, specjalizująca się w rozwiązaniach Customer Experience.

Jesteśmy partnerami Salesforce Gold i Tier 1, zatrudniając ponad 80 profesjonalistów – konsultantów, wdrożeniowców, programistów, ekspertów ds. integracji, kierowników projektów i analityków biznesowych – wszyscy skupieni na Salesforce.

Jesteśmy dumni z przynależności do grupy Unitask, wiodącej grupy IT w Izraelu, która została niedawno przejęta przez FIMI VC za pośrednictwem Emet Computing, specjalizującej się w rozwiązaniach komputerowych dla przedsiębiorstw i skupiającej około 350 inżynierów przemysłowych i inżynierów oprogramowania.

Oferujemy naszym klientom kompletne rozwiązanie i prowadzimy ich w ekscytującą podróż, która obejmuje projektowanie, wdrażanie, rozwój, testowanie i szkolenie, chroniąc ich przed wszystkimi nadchodzącymi wyzwaniami związanymi z ustanowieniem nowego systemu zarządzania relacjami z klientami w ich organizacji.

Nasz wiodący zespół obejmuje doświadczonych kierowników projektów, architektów i analityków systemowych, wdrożeniowców, programistów i dział kontroli jakości — wszyscy skupieni na dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do wymagań biznesowych.

Kluczowe Obowiązki

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako wdrożeniowiec Salesforce
  • Wykorzystaj automatyzację Salesforce, aby sprostać wymaganiom biznesowym
  • Planowanie i rozwijanie pomysłu na projekt
  • Prowadzenie zespołu
  • Ustal termin i monitoruj postępy
  • Zarządzanie zasobami finansowymi
  • Zapewnij zadowolenie interesariuszy
  • Ocena wydajności projektu
  • Zapewnij pełny cykl życia wdrożenia, postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami w zakresie projektowania, opracowywania i wdrażania oprogramowania
  • Doświadczenie w procesach biznesowych CRM
  • Ściśle współpracuj z ekspertami merytorycznymi, programistami, testerami i partnerami biznesowymi
  • Zapewnij szkolenie Top User w zakresie nowych funkcjonalności

Wymagane umiejętności

  • Potrzebujemy prawdziwego praktycznego doświadczenia we wdrażaniu Salesforce
  • Poziom średniozaawansowany lub ekspercki w zadaniach implementacyjnych Salesforce, takich jak tworzenie profili użytkowników, ról, niestandardowych obiektów, niestandardowych pól, układów stron, przepływów, reguł sprawdzania poprawności, raportów, pulpitów nawigacyjnych
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie z narzędziami Salesforce (Flow, APP Builder itp.) - ponad 2 lata
  • Unikalne połączenie nastawienia biznesowego i wysoce analitycznego, a także silnego i głębokiego zaplecza technicznego w Salesforce
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność komunikowania się na wszystkich poziomach organizacji
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na produkty techniczne
  • Customer face – doświadczenie w interakcji lub bezpośredniej komunikacji z klientami i świadczeniu usług
  • Silne zrozumienie i doświadczenie w zakresie zarządzania danymi i projektowania relacyjnych baz danych, SQL/SOQL, formatów danych, łączenia tabel, ETL itp.

Będzie plusem

  • Certyfikat programisty SFDC
  • Certyfikat Konsultanta SFDC
  • Certyfikat administratora SFDC
  • Certyfikat zaawansowanego administratora SFDC
  • Zwinne / Scrumowe tło
  • Doświadczenie we wdrażaniu CPQ

Oferujemy

  • Kariera i rozwój zawodowy Twoich osobistych sił w międzynarodowej grupie
  • Ciekawe i kreatywne środowisko pracy w szybko rozwijającej się firmie
  • 100% praca zdalna
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Uczestnicz tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecanie znajomych do naszej grupy
  • Płatny czas wolny (wakacje, choroba i święta państwowe w Twoim kraju)

Specjalizacje: Salesforce