Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Sales Team Lead w Ohires

Opublikowano ponad 30 dni temu

352 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Anna Ortman
Anna Ortman
Sourcing Specialist
700 - 1000$
1.5 roku
Upper Intermediate
Praca zdalna

Buduj nowe partnerstwa Angażuj się zarówno w wyszukiwanie, jak i połączenia Sprzedawaj tworzenie białych ksiąg, inteligentnych kontraktów, prezentacji

Platforma Illuminates to kryptograficzne media społecznościowe, które obejmują różne produkty SaaS, które są rozwijane przy użyciu niezmiennego standardu Relatefacts opartego na technologiach Blockchain.

Chcemy, aby wszystkie zalety Blockchain były dostępne dla wszystkich i jakościowo poprawiały interakcje biznesowe między inwestorami,

fundusze inwestycyjne, handlowcy, startupy, freelancerzy i inni odbiorcy rynku blockchain.

Jako Kierownik Sprzedaży będziesz:

  • Buduj nowe partnerstwa
  • Angażuj się zarówno w wyszukiwanie, jak i połączenia
  • Sprzedawaj tworzenie białych ksiąg, inteligentnych kontraktów, prezentacji

Wymagania:

  • Angielski mówiony.
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy w firmie zorientowanej na klienta (umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej jest koniecznością).
  • Znajomość sfery IT i blockchain będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiednie doświadczenie w pracy w obszarze B2B będzie dla Ciebie dużym plusem.
  • Podejście zorientowane na wynik.
  • Bądź w bezpiecznym miejscu.
  • Komputer i dobre łącze internetowe.
  • Zdalna, strefa czasowa Dubaju

Główne obowiązki:

  • Pozyskuj potencjalnych klientów za pomocą LinkedIn, DOU, Djinni, Facebook i innych źródeł oraz kontynuuj.
  • Zimne e-maile i kontynuacja.
  • Prowadzenie spotkań zapoznawczych z klientami.
  • Przekazanie potencjalnych klientów do opiekuna klienta wraz ze wszystkimi informacjami.
  • Komunikacja z leadami (powtarzające się odwołania, podtrzymywanie kontaktu ze starymi klientami).

Oferujemy:

  • Długoterminowa współpraca
  • Premie KPI
  • Oceń 1000 $ + 5% kwoty zamówienia
  • Pełny etat
  • Praca zdalna
  • Elastyczny grafik pracy

Specjalizacje: Blockchain
Słowa kluczowe: Sales, remote, blockchain

Przetłumaczone przez Google

700 - 1000$
1.5 roku