Premia za zatrudnienie: 150$

Następna praca

Sales Representative Manager, Lead Generation w RonDesign

Opublikowano ponad 30 dni temu

729 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

RonDesign
RonDesign
Dizaynerskoe iskusstvo
0 recenzji
Ekateryna
Ekateryna
Recruiter
1000 - 1500$
2 lata
Intermediate
Pełny etat
Część etatu
Praca zdalna

Nasz zespół poszukuje zmotywowanego kierownika przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszego zespołu w krytycznym momencie, w którym istnieje możliwość wywarcia wpływu i pomocy w kształtowaniu przyszłości zespołu sprzedaży. Poszukujemy kandydata, który ma głowę pełną pomysłów na to, jak ulepszyć podejście i zwiększyć konwersję.

Wymagania:

- Umiejętność krótkiej i zwięzłej prezentacji.

- Umiejętność negocjacji.

- Posiadanie narzędzi.

- Doświadczenie w zamknięciu 20 zakończonych sukcesem spraw.

- Zrozumienie i doświadczenie w nowoczesnych procesach i technologiach sprzedaży B2B.

- Dobre zrozumienie metod pozyskiwania klientów i pozyskiwania leadów.

- Umiejętności zarządzania zespołem 4 lub więcej osób.

Będzie plusem:

- Doświadczenie w IT jako specjalista ds. pozyskiwania klientów lub SDR.

- Zrozumienie specyfiki pracy z rynkiem europejskim i amerykańskim.

Oferujemy:

- Wybór formatu pracy (biurowy, hybrydowy, zdalny).

- Pełny lub niepełny etat w zależności od rozmowy kwalifikacyjnej.

- Bonus jest powiązany z twoimi wynikami.

- Godne i terminowe opłacenie robocizny oraz 100% pokrycie podatków.

- Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i technologii webowych.

- Środowisko pracy z minimalnym poziomem hierarchii.

- Pełnoetatowy księgowy, księgowość FOP.

- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

- 24 płatne dni wolne w roku.

Obowiązki

- Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych i kontrola ich pracy.

- Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży, wyznaczanie celów i planowanie budżetu sprzedaży.

- Szkolenie i motywowanie pracowników oraz ocena ich produktywności.

- Analiza rynku i konkurencji, identyfikacja nowych możliwości sprzedaży oraz określenie potrzeb klientów.

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami firmy.

- sprzedaż B2B; Sprzedaż zewnętrzna.

- Kontrola CRM.

- Generowanie leadów.

- Raportowanie wskaźników sprzedażowych i finansowych.

- Osiąganie lub przekraczanie celów sprzedażowych.

- Umiejętność efektywnej pracy w szybkim tempie.

Specjalizacje: Sales, Lead Generation

2 lata
Pełny etat
Część etatu