Premia za zatrudnienie: 150$ - 230$

Sales Manager, Sales Development Representative w Bisseti LLC

Opublikowano ponad 30 dni temu

855 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Bisseti LLC
Bisseti LLC
Recruiting agency
0 recenzji
Tatiana
Tatiana
Founder
1500 - 2300$
1.5 roku
Warszawa, Kraków, Lodz, Wroclaw, Poznan, Gdansk, Szczecin
Advanced/Fluent
Pełny etat

Jesteś otwarty na nowe możliwości i masz przynajmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B? Wspaniała wiadomość, Weestep, jedna z czołowych hurtowni obuwia dziecięcego, poszukuje Kierownika Sprzedaży!

Na razie opowiemy o zadaniach, które na Ciebie czekają:

  • Aktywne poszukiwanie klientów w UE i rozwój długoterminowych partnerstw, wsparcie bazy klientów, obsługa kontraktów
  • Prowadzenie prezentacji produktów i usług firmy
  • Analiza rynku, monitoring cen, konkurencji, działania marketingowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje, zawieranie umów
  • Realizacja planu sprzedaży na ustalonym terenie
  • Kontrola płatności wynikających z umów, zarządzanie pierwotnym obiegiem dokumentów, koordynacja zamówień, kontrola wysyłek

Możesz śmiało sobie z nimi poradzić, jeśli masz:

  • Poziom znajomości języka angielskiego C1
  • Doświadczenie w sprzedaży hurtowej min. 1 rok
  • Opanowanie technologii sprzedaży B2B i zakończone sukcesem przypadki
  • Towarzyskość i umiejętność pracy z obiekcjami

Co oferujemy:

  • Praca w biurze
  • Pięciodniowy tydzień pracy
  • Stabilne i terminowe płatności.
  • Zwrot kosztów: łączność komórkowa, koszty podróży.
  • Wsparcie na etapie adaptacji

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales manager

1.5 roku
Pełny etat