Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Sales Manager SaaS w CINEsync.io

Opublikowano ponad 30 dni temu

155 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

CINEsync.io
CINEsync.io
Software Development
0 recenzji
Lucas Mark
Lucas Mark
HR Business Partner
Więcej niż 3 lata
Advanced/Fluent
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy dynamicznego i zorientowanego na wyniki Menedżera Sprzedaży, który dołączy do naszego rosnącego zespołu.

Kluczowe Obowiązki:

  • Opracowuj i wdrażaj strategiczne plany sprzedaży, aby osiągnąć cele firmy i cele sprzedażowe.
  • Aby osiągnąć/przekroczyć miesięczne i roczne cele sprzedażowe w roli „myśliwego” sprzedaży bezpośredniej B2B.
  • Identyfikuj i szukaj nowych możliwości biznesowych, w tym działań typu cold outreach, tworzenia sieci kontaktów i generowania leadów.
  • Buduj i utrzymuj silne relacje z potencjalnymi i klientami poprzez skuteczną komunikację, prezentacje i demonstracje produktów.
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, zajmującymi się marketingiem i rozwojem produktów, w celu realizacji inicjatyw sprzedażowych i maksymalizacji zadowolenia klientów.
  • Przeprowadzaj badania i analizy rynku, aby zidentyfikować trendy branżowe, potrzeby klientów i wiedzę o konkurencji.
  • Przeprowadź cały cykl sprzedaży od pierwszego kontaktu do negocjacji umowy i jej zamknięcia.
  • Dostarczaj kierownictwu regularne prognozy sprzedaży, raporty i spostrzeżenia, które pomagają w podejmowaniu decyzji i opracowywaniu strategii.

Kwalifikacje:

  • Samodzielna, zorientowana na cel osoba z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w sprzedaży w technologii B2B SaaS.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji, negocjacji i prezentacji.
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu klientami międzynarodowymi.
  • Biegłość w wykorzystaniu najnowszych narzędzi do generowania leadów, profesjonalnego networkingu, CRM i narzędzi śledzących w celu skutecznego zarządzania sprzedażą w branży SaaS.
  • Licencjat z zakresu sprzedaży i marketingu, IT lub innej pokrewnej dziedziny.
  • Wymagane są doskonałe umiejętności prezentacji i dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Umiejętność samodzielnej i współpracy w dynamicznym środowisku.
  • Nastawienie zorientowane na wyniki i koncentracja na przekraczaniu celów sprzedażowych.

Jeśli jesteś zmotywowanym i ambitnym specjalistą ds. sprzedaży z pasją do technologii i dążeniem do sukcesu, czekamy na wiadomość od Ciebie! Dołącz do nas w CINEsync i bądź częścią dynamicznego zespołu, który kształtuje przyszłość branży kinowej.

Dowiedz się więcej o CINEsync i poznaj naszą ofertę, odwiedzając naszą stronę internetową cinesync.io

Specjalizacje: Marketing