Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Sales Manager (Experience with conferences) w Soft Industry Alliance

Opublikowano ponad 30 dni temu

142 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Soft Industry Alliance
Otsource and out staff
0 recenzji
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Obecnie poszukujemy wysoce zmotywowanego i doświadczonego Menedżera Sprzedaży (doświadczenie w konferencjach), który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Nasz idealny kandydat będzie posiadał duże doświadczenie w branży IT oraz wyjątkowe umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w konferencjach.

Zapewnimy Ci możliwość wzięcia udziału w największych i najciekawszych europejskich konferencjach IT 2024!

Więc powinieneś móc podróżować!

Wymagania:

— Ponad 2 lata doświadczenia jako menadżer BDM/sprzedaży (B2B);

— doświadczenie w branży outsourcingu/outstaffingu IT;

pomyślne doświadczenie w uczestnictwie w konferencjach specjalistycznych;

— dowody długotrwałych relacji zawodowych z klientami;

— zrozumienie tworzenia oprogramowania — znajomość technik sprzedaży;

— umiejętność identyfikacji potrzeb klienta — umiejętność znalezienia podejścia do klienta;

— doświadczenie w pracy z CRM, Jira, Excel;

— umiejętność pisania listów;

— zaawansowane umiejętności komunikacyjne;

— osoba zorientowana na klienta i wynik;

- umiejętności negocjacyjne;

— umiejętność pracy z obiekcjami;

- umiejętności zarządzania czasem;

— umiejętność skutecznego ustalania priorytetów;

— umiejętność skutecznego zadawania pytań otwartych i zamkniętych — doświadczenie w pełnym cyklu sprzedaży;

— głęboka wiedza na temat Sales Pipeline;

— umiejętność budowania planów strategicznych współpracy z klientami — poziom języka angielskiego (C1+).

Twoje obowiązki:

  • przeprowadzić analizę potrzeb, zidentyfikować bolączki potencjalnych klientów i umówić się z nimi na spotkanie;
  • budować plany strategiczne współpracy z klientami;
  • wyszukiwać nowych klientów różnymi kanałami (LinkedIn, e-mail itp.) w oparciu o Profil Klienta Idealnego/Osobę Kupującego;
  • realizować miesięczne plany sprzedażowe;
  • negocjacje i podpisywanie umów z klientami;
  • praca z poleceniem generowania leadów;
  • przygotowywanie i składanie dokumentów dla klientów (NDA, Umowy);
  • udział w pełnym cyklu sprzedaży, w tym wizyty przedsprzedażowe przed zamknięciem;
  • przygotowanie materiałów wspierających sprzedaż (scenariusze, prezentacje...);
  • brać aktywny udział w wydarzeniach wyznaczonych przez lidera;
  • wysoka jakość i terminowość realizacji zadań od kierownictwa w celu osiągnięcia celów sprzedażowych;
  • praca z CRM, Jira, Confluence, Excel;
  • śledzić i doskonalić istniejące procesy organizacyjne w zespole.

Oferujemy:

1. 24 dni kalendarzowe płatnego urlopu w roku (po okresie próbnym);

2. Płatne dni chorobowe (po okresie próbnym);

3. Możliwość pracy zdalnej;

4. Możliwość odwiedzenia kursów języka angielskiego;

5. Możliwość konsultacji z psychologiem.

Wyślij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!

Specjalizacje: Sales

Przetłumaczone przez Google

2 lata