Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Sales Manager, Account manager w DNA325

Opublikowano ponad 30 dni temu

500 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

DNA325
DNA325
We develop and grow IT companies
0 recenzji
2 lata
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Lwów, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava, Czerniowce
Upper Intermediate
Praca zdalna

LAB325 to ambitna, niewielka firma technologiczna specjalizująca się w pełnym cyklu rozwoju aplikacji mobilnych i platform internetowych. Jako szybko rozwijająca się firma poszukujemy wysoce zmotywowanego Sales and Account Managera, który dołączy do naszego zespołu i ułatwi skuteczną komunikację między klientami a naszym zespołem technicznym, jednocześnie prowadząc istniejący proces generowania leadów za pomocą platform takich jak Upwork.

Poszukujemy utalentowanego Sales and Account Managera, który odegra kluczową rolę w poszerzaniu naszej bazy klientów, pielęgnowaniu relacji z klientami, prowadzeniu istniejącego procesu generowania leadów i zapewnieniu pomyślnej realizacji projektów.

Obowiązki:

  • Zidentyfikuj i zaangażuj potencjalnych klientów w branżach docelowych, w tym systemy wbudowane, uniwersytety online, rozwiązania motoryzacyjne i inne, poprzez skuteczne działania związane z generowaniem potencjalnych klientów.
  • Kieruj i optymalizuj istniejący proces generowania leadów, wykorzystując platformy takie jak Upwork do identyfikowania potencjalnych leadów i łączenia się z nimi.
  • Pielęgnuj relacje z klientami i służ jako główny punkt kontaktowy dla klientów, zapewniając zaspokojenie ich potrzeb i przekroczenie oczekiwań.
  • Aktywnie uczestnicz w pierwszych spotkaniach z klientami, aby zrozumieć wymagania projektowe, zebrać informacje i udzielić wskazówek dotyczących wykonalności i technicznych aspektów projektu.
  • Ściśle współpracuj z zespołem technicznym, aby przełożyć wymagania klienta na specyfikacje projektu, zapewniając dokładne obliczenia projektowe.
  • Dostarczaj klientom dokładne i terminowe szacunki kosztów projektu na podstawie danych wejściowych zespołu technicznego.
  • Przygotuj i przedstaw klientom atrakcyjne prezentacje handlowe, oferty i umowy, podkreślając możliwości i propozycję wartości LAB325.
  • Negocjowanie kontraktów i porozumień z klientami, zapewniając obopólnie korzystne warunki.
  • Monitoruj postęp projektu i informuj klientów o aktualizacjach, zapewniając przejrzystość i spójność w całym cyklu życia projektu.
  • Proaktywnie identyfikuj możliwości sprzedaży dodatkowej i krzyżowej w ramach istniejących kont klientów, maksymalizując potencjał przychodów.
  • Współpracuj z zespołem marketingu w celu opracowania strategii marketingowych i materiałów, które skutecznie promują usługi LAB325.
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i trendami branżowymi, w szczególności w zakresie rozwoju aplikacji mobilnych i platform internetowych, aby skutecznie konsultować się z klientami i zwiększać sprzedaż.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu kontami w branży technologicznej, najlepiej w tworzeniu aplikacji mobilnych i platform internetowych.
  • Silne zrozumienie cyklu życia oprogramowania i umiejętność przełożenia wymagań klienta na specyfikacje techniczne.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, z umiejętnością budowania relacji, wywierania wpływu na interesariuszy i efektywnego zarządzania relacjami z klientami.
  • Udowodniony sukces w osiąganiu lub przekraczaniu celów sprzedażowych, zwiększaniu przychodów i zarządzaniu kontami klientów.
  • Udokumentowane doświadczenie w działaniach związanych z generowaniem leadów i wykorzystywaniem platform takich jak Upwork do identyfikowania potencjalnych leadów i łączenia się z nimi.
  • Analityczny sposób myślenia z możliwością analizowania wymagań projektowych i dostarczania dokładnych szacunków kosztów.
  • Znajomość oprogramowania CRM i narzędzi do zarządzania projektami.
  • Zmotywowany i zorientowany na wyniki, z proaktywnym podejściem do rozwiązywania problemów.
  • Elastyczność dostosowania się do szybko zmieniającego się, dynamicznego środowiska pracy.
  • Pasja do technologii i bycie na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, szczególnie w rozwoju aplikacji mobilnych i platform internetowych.

Rozwijajmy razem firmę technologiczną!

Specjalizacje: Sales

Przetłumaczone przez Google

2 lata