Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 100$ - 150$

Sales Manager w LanTec

Opublikowano ponad 30 dni temu

454 wyświetlenia

3 aplikacje   0 odpowiedzi

LanTec
LanTec
Integrator
0 recenzji
500 - 1500$
2 lata
Kijów
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna
Przeprowadzka do innego miasta

LanTec jest jednym z wiodących integratorów systemów oraz dostawcą sprzętu i oprogramowania na Ukrainie, a także twórcą własnego inteligentnego oprogramowania do analizy wideo - ULA. Do naszego zespołu poszukujemy Sales Managera (IT).

LanTec jest jednym z wiodących integratorów systemów oraz dostawcą sprzętu i oprogramowania na Ukrainie, a także twórcą własnego inteligentnego oprogramowania do analizy wideo - ULA.

Do naszego zespołu poszukujemy Sales Managera (IT).

Nasz kandydat:

• posiadasz 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

• jesteś erudytą w dziedzinie IT, posiadasz myślenie produktowe, posiadasz umiejętność prowadzenia negocjacji z pierwszymi osobami w firmach;

• doświadczenie w pracy w sprzedaży b2b;

• wiesz, jak przekonywać i wpływać na ilościowe i jakościowe wskaźniki sprzedaży;

• wysoka motywacja osobista i orientacja na wynik, aktywny tryb życia, chęć rozwoju zawodowego, odpowiedzialność, znajomość zagadnień technicznych.

Obowiązki:

• sprzedaż bezpośrednia rozwiązań informatycznych;

• komunikacja z wiodącymi dostawcami (HP, HP Inc., Microsoft, Micro Focus, VMware, Fortinet, Cisco itp.);

• udział w wyborze rozwiązań od deweloperów i dostawców;

• udział w tworzeniu i ochronie TK, KP, tworzeniu portfolio produktowego, business case;

• rozwój sprzedaży rozwiązań do analityki wideo ULA;

• sprzedaż sprzętu, usług i dalszego wsparcia.

Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu:

• Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i przejrzystej organizacji;

• Rynkowe wynagrodzenie, premie uzależnione od wyników oceny (KPI);

• Komfortowe warunki pracy i elastyczny grafik pracy;

• Soc. paczka, ubezpieczenie;

• Szkolenia i rozwój zawodowy na koszt firmy;

• Inspirującą i przyjazną atmosferę pracy, zajęcia integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV, a my z przyjemnością omówimy możliwą współpracę!

Specjalizacje: Sales, Salesforce
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice

Przetłumaczone przez Google

500 - 1500$
2 lata
Kijów