Następna praca

Sales Manager w CyberBionic Systematics

Opublikowano ponad 30 dni temu

706 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
300 - 600$
1 rok
Nie jest biegły
Praca zdalna

W związku z intensywną ekspansją firmy otwarte zostaje stanowisko kierownika sprzedaży w globalnym zasobie internetowym ITVDN.

Obowiązki kierownika:

- Praca z istniejącą bazą klientów;

- Praca z przychodzącym ruchem ołowiu;

- Poszerzenie bazy klientów;

- Wzrost wolumenu sprzedaży;

- Praca z CRMem;

- Raportowanie i dokumentacja;

- Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji;

- Identyfikacja potrzeby, rozpatrywanie zastrzeżeń i pomyślna realizacja sprzedaży.

- Skoncentruj się na wyniku;

- Prowadzenie mailingów promocyjnych za pomocą wiadomości.

Szukamy kogoś, kto:

- chce się rozwijać w obszarze sprzedaży

- posiada doświadczenie w sprzedaży

- szybko orientuje się w rozmowie z potencjalnymi klientami, a także z łatwością wychodzi z trudnych sytuacji;

- umie budować komunikację biznesową;

- potrafi być przekonujący;

- potrafi szybko przyswajać nową wiedzę;

- umie zadawać właściwe pytania i na czas odpowiadać na otrzymane odpowiedzi;

Oferujemy:

- Przyzwoity poziom SP (stawka + % sprzedaży); w pierwszym miesiącu próbnym 10 000 + %, w przyszłości 12 000 + %

- Stabilny grafik pracy: od pn do pt od 10:00 do 19:00;

- Możliwość rozwoju;

- Praca zdalna.

W ITVDN intensywnie angażujemy się w szkolenie naszych pracowników, zarówno na początku pracy, jak i na bieżąco.

Zrób więcej, zdobądź więcej! Nie ma żadnych ograniczeń. Dlatego nasza oferta jest dobrze dopasowana do kandydatów, którzy poprzez osobisty wysiłek chcą wpływać na swoje zarobki. Ale nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia, ale czujesz, że możesz odnieść sukces, czekamy na Twoją opinię na adres e-mail lub telegram https://telegram.me/hr_cbs

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales

Przetłumaczone przez Google

300 - 600$
1 rok