Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Sales Manager w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

388 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
2 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy wysoce zmotywowanego i doświadczonego Sales Managera, który będzie kierował pełnym cyklem sprzedaży usług outsourcingu IT. Sales Manager jest kluczowym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju firmy. Jeśli jesteś energiczną, pewną siebie i proaktywną osobą, będziesz dla nas odpowiedni. Nasza firma jest zarządzana przez ekspertów IT, którzy mają ponad 10-letnie udane doświadczenie w budowaniu biznesów outsourcingu IT. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z wcześniej potwierdzonymi inwestycjami na szybki rozwój w 2023 roku.

Obowiązki

- Identyfikacja możliwości, które zapewniają cele wzrostu sprzedaży

- Prowadzenie procesu negocjacyjnego i zamykanie transakcji

- Poznaj nowe kanały sprzedaży

- Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami

- Ciągła komunikacja z członkami zespołu i C-level w celu optymalizacji strategii sprzedaży i ofert firmy

- Doskonalenie i przygotowywanie dokumentacji dla procesów sprzedażowych

- Raportowanie i analiza własnej wydajności

- Dokumentowanie wszystkich działań w CRM

Muszę mieć:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Zrozumienie procesu tworzenia oprogramowania

Płynny angielski

Doświadczenie z pełnym cyklem sprzedaży w outsourcingu IT

Znajomość kanałów generowania leadów

Proaktywna postawa

Doświadczenie w pracy z CRM

Dobre umiejętności zarządzania czasem

Umiejętność pracy z wymaganiami technicznymi

Opcjonalny:

Brak wymagań

Warunki pracy

-Praca w pełni zdalna

- Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + wysoka prowizja

- Elastyczny początek dnia pracy

- Mentoring i coaching wspierający rozwój i rozwój zawodowy

- Możliwość budowania kariery w prężnie rozwijającej się firmie

- 20 dni urlopu, 10 dni zwolnień lekarskich, możliwość urlopu naukowego

- Ubezpieczenie medyczne

- Wsparcie księgowe

- Doświadczeni współpracownicy i przyjazna atmosfera

Specjalizacje: Sales, Lead Generation
Słowa kluczowe: Sales manager, Lead Generation, Outsourcing

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów