Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 100$ - 200$

Sales Manager w DevIT Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

680 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

DevIT Group
DevIT Group
Outsource
0 recenzji
500 - 2000$
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy ukraińską firmą informatyczną. Pracujemy w obszarach Web development, E-commerce, Healthcare, Social Networks, Web Applications, Real Estate oraz innych.

Co jest dla nas ważne:

· Znajomość podstawowych narzędzi marketingu internetowego

· Zrozumienie procesu tworzenia strony

· Doświadczenie z UpWork, zagranicznymi platformami do poszukiwania klientów, profesjonalnymi sieciami społecznościowymi

· Doświadczenie w prowadzeniu produktywnych negocjacji z klientami zagranicznymi.

Obowiązki:

· Poszukiwanie potencjalnych klientów (klientów)

Komunikacja z klientami, analiza ich potrzeb, przygotowywanie ofert handlowych i wstępnych kosztorysów, negocjacje i wsparcie klientów, zawieranie umów

· Badanie grupy docelowej, poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania klientów

· Współpraca z zespołem technicznym i PM w celu zaspokojenia potrzeb klienta

· Dostarczanie klientom gotowych rozwiązań technicznych.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales

Przetłumaczone przez Google

500 - 2000$
1 rok