Sales Development Representative, Lead Generation w .doCode Development

Opublikowano ponad 30 dni temu

651 wyświetlenie

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
500 - 1000$
Brak doświadczenia
Lwów
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Chcesz być częścią silnego i innowacyjnego zespołu? Jesteś we właściwym miejscu! Docode jest innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą i obecnie poszukujemy utalentowanej, elokwentnej i dynamicznej osobowości.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Sales Manager w sprzedaży B2B (dowolna branża);
  • Zrozumienie procesów i terminologii IT;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak iw piśmie;
  • Doświadczenie w pisaniu skutecznych listów sprzedażowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Zadania:

  • Tworzenie różnych strategii sprzedaży w zależności od potrzeb firmy i dostępnych zasobów;
  • Pełny cykl procesu sprzedaży IT;
  • Prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami;
  • Pisanie profesjonalnych listów sprzedażowych;
  • Praca z outsourcingiem, modele outstaffowe;

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie za Twoje usługi.
  • Rozwój wymagających i innowacyjnych funkcjonalności.
  • 18 płatnych dni roboczych urlopu (po 6 miesiącach)
  • 10 płatnych zwolnień lekarskich bez dokumentów/rok.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice, LinkedIn, sales development, Sales Outsourcing

Przetłumaczone przez Google

500 - 1000$
Lwów