Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Sales Development Representative w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

242 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Upper Intermediate

Solar Digital rozwija się i skaluje, dlatego poszukujemy odpowiedzialnego i oddanego Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży (SDR). Głównym celem stanowiska jest pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów i zwiększaniu sprzedaży.

Solar Digital rozwija się i skaluje, dlatego poszukujemy odpowiedzialnego i oddanego Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży (SDR) .

Głównym celem stanowiska jest pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów i zwiększaniu sprzedaży.

Wymagane umiejętności:

• Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i interakcjach z klientami;

• Wysoki poziom znajomości języka angielskiego (wyższy średniozaawansowany);

• Rozumienie podstawowych zasad sprzedaży IT i specyfiki rynku;

• Umiejętność pracy z CRM (szczególnie z HubSpot);

• Doświadczenie w negocjacjach z klientami będzie dodatkowym atutem;

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

• Umiejętności zarządzania czasem.

Obowiązki:

— Ścisła współpraca ze specjalistami Lead Generation w celu uzyskania wszelkich informacji o leadach;

— Podstawowa komunikacja z MQL i SQL, zbieranie niezbędnych informacji o potrzebach i życzeniach potencjalnych klientów;

— Zapewnienie właściwej koordynacji wszystkich negocjacji i spotkań, w tym koordynacja terminów, godzin i lokalizacji;

— Przygotowywanie niezbędnych materiałów na spotkania z klientami, takich jak prezentacje, dokumenty i inne zasoby;

— Wspieranie Menedżera Sprzedaży w trakcie negocjacji i po ich zakończeniu;

— Rejestrowanie ważnych informacji otrzymanych od klienta do dalszego wykorzystania;

— Wypełnienie systemu CRM wszystkimi niezbędnymi informacjami o kliencie i szczegółami negocjacji;

— Zapewnienie stałego kontaktu z klientami w celu rozwiązywania bieżących problemów i utrzymywania relacji.

Oferujemy:

• Możliwość pracy zarówno w biurze jak i zdalnie;

• Elastyczny grafik pracy: od 08:00 do 11:00 do 17:00 do 20:00;

• Płatne oficjalne weekendy, święta i dni chorobowe;

• Środowisko ludzi kreatywnych i proaktywnych;

• Kursy języka angielskiego;

• Możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy).

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, development, representative

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa