Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Sales Development Representative w OmiSoft

Opublikowano ponad 30 dni temu

262 wyświetlenia

1 aplikacja   1 odpowiedź

0 recenzji
800 - 1500$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Mamy dla Ciebie super wakat w naszym zespole OmiSoft 😎 Zależy nam na ruchu, innowacjach, rozwoju, nowych pomysłach i tylko do przodu

Wymagania:

— Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, które obejmuje komunikację biznesową za pośrednictwem różnych kanałów: e-mail, LinkedIn, telefon

— Wysoki poziom empatii dla klientów i pasja do sukcesu klienta

— Wysokie umiejętności komunikacyjne i predyspozycje biznesowe

— Zmotywowany i proaktywny gracz zespołowy, który śledzi nowe podejścia i technologie oraz je stosuje

— Doświadczenie w Pipedrive lub podobnych CRM

— Zorientowany na wyniki ze zrozumieniem KPI/OKR i ich dopasowania

Kierowanie się terminami i kwotami

— Mieć język angielski na poziomie średniozaawansowanym; inne języki są plusem

— Doświadczenie w outsourcingu będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

— W odpowiednim czasie pielęgnuj przychodzące i wychodzące ciepłe leady za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (e-mail, Linkedin, Intercom itp.)

— Upewnij się, że cała komunikacja i działania są śledzone w systemie CRM i

— Dbaj o aktualność systemu CRM

— Twórz szablony do automatyzacji komunikacji z klientami (w tym FAQ, szybkie oferty itp.)

— Aktualizuj istniejące materiały sprzedażowe i marketingowe

— Przeprowadzaj rozmowy demonstracyjne z kwalifikowanymi potencjalnymi klientami, które zostały zaplanowane za pośrednictwem kanałów wychodzących i przychodzących

— Dążenie do miesięcznych i kwartalnych celów sprzedaży i przychodów zgodnie z ustaleniami

— Opracuj spersonalizowane podejście do kont o wysokim priorytecie

— Ponownie podejdź do przeszłych i nieaktualnych potencjalnych klientów, aby dokonać sprzedaży

— Zapewnienie pomocy innym członkom zespołu sprzedaży

— Interakcja z klientami i terminowa obsługa zapytań i skarg klientów

— Twórz cotygodniowe i miesięczne przeglądy, raporty i ankiety

— Zaktualizuj cele sprzedaży dodatkowej/sprzedaży krzyżowej i opracuj podejścia do osiągnięcia tych celów

Oferujemy:

— Możliwość pracy zdalnej, elastyczny grafik

— Biuro w Kijowie z EcoFlow i Internetem

- Konkurencyjne wynagrodzenie

— Przyjazne i wspierające środowisko

— Rozwój osobisty i rozwój zawodowy

— Coroczne płatne urlopy, płatne zwolnienia chorobowe i urlopy

— Praca na rynku międzynarodowym i skupienie się przede wszystkim na Europie Zachodniej i USA

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales

Przetłumaczone przez Google

800 - 1500$
2 lata