Premia za zatrudnienie: 220$

Następna praca

Senior Sales Manager w APIBEST

Opublikowano ponad 30 dni temu

679 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 2200$
Więcej niż 3 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Nasza firma poszukuje doświadczonego, zmotywowanego i ambitnego Senior Sales Managera, który opracuje skuteczną strategię sprzedaży przynoszącą leady i nowych klientów.

Witamy w APIBEST - ekscytującej i innowacyjnej firmie z zespołem profesjonalistów w dziedzinie technologii informatycznych i utrzymania oprogramowania! Od 2013 roku dostarczamy rozwiązania techniczne wykorzystując technologie takie jak Laravel, Symfony, Magento, Vue.js, Angular i inne. Ponadto korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, takich jak Memcache, Redis, Elasticsearch, Selenium, WebDriver czy Docker. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, cyberbezpieczeństwie, migracji do chmury i DevOps, APIBEST jest najlepszym wyborem do utrzymania oprogramowania. Dołącz do nas i bądź częścią naszej historii sukcesu!

Na tym etapie nasza firma poszukuje doświadczonego, zmotywowanego i ambitnego Senior Sales Managera , który opracuje skuteczną strategię sprzedaży przynoszącą leady i nowych klientów.

Wymagania :

• Doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku;

• Pisemny angielski (wyższy i wyższy);

• Znajomość najpopularniejszych narzędzi sprzedażowych (Linkedin Sales Navigator,

CRM, narzędzia i usługi do generowania leadów itp.)

• Doświadczenie w skutecznym zamykaniu międzynarodowych transakcji sprzedaży.

Umiejętności miękkie :

• Umiejętności analityczne i wielozadaniowość;

• Zarządzanie czasem;

• Umiejętność przekonywania;

• Elastyczność i zdolność adaptacji;

• Bycie osobą zorientowaną na wyniki.

Obowiązki :

• Wybierz „naszych” klientów, zgodnie z ICP;

• Praca z platformą Upwork i LinkedIn;

• Pisanie niestandardowych propozycji dla potencjalnych klientów;

• Ciągła poprawa jakości Twoich listów;

• Negocjowanie i zawieranie umów (przedłużenie umowy);

• Koordynacja i zarządzanie zespołem;

• Dostarczanie klientom tygodniowych i miesięcznych raportów;

• Raportowanie aktywności w CRM.

Co oferujemy :

• Elastyczne godziny pracy;

• Płatne dni wolne;

• Terminowa wypłata odszkodowania w twardej walucie;

• Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery;

• Przyjazny zespół;

• Ciekawe i wymagające zadania.

Specjalizacje: Sales, Lead Generation
Słowa kluczowe: Sales manager, sdr, Lead Generation, sales development, business development manager