Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Sales Development Representative w Roonyx

Opublikowano ponad 30 dni temu

1083 wyświetlenia

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Roonyx
Roonyx
Roonyx
0 recenzji
Elena
Elena
Recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży do działu sprzedaży międzynarodowej do kształtowania i wdrażania polityki ekspansji firmy na rynek amerykański.

Roonyx to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, obecna w Stanach Zjednoczonych i Rosji. Wyposażamy małe i średnie firmy w niestandardowe aplikacje internetowe i mobilne, zapewniając łatwe i wydajne narzędzia do osiągania celów, odkrywania i zdobywania nowych rynków.

  • Nasi klienci pochodzą z Europy, USA, Australii, Azji.
  • Nasz zespół jest rozproszony i posiada działy PM, Design, Marketing, Web и Mobile development, QA, Global Sales и HD.
  • Nasz technologiczny proces rozwoju jest zbudowany zgodnie ze Scrum/Kanban.

Kluczowe Obowiązki:

  • Prowadź kampanie informacyjne na LinkedIn i innych platformach B2B.
  • Komunikuj się z potencjalnymi klientami.
  • Poruszaj się po przebiegu konwersacji, aby odkryć potrzeby biznesowe.
  • Generuj kwalifikowane leady i wysyłaj je do zespołu sprzedaży.
  • Uzupełnianie i aktualizacja danych w systemie CRM.
  • Zastosuj podejście do marketingu opartego na koncie (ABM), aby wygenerować solidny potok marketingowy.
  • Twórz i prowadź kampanie i programy, które zwiększają zaangażowanie naszych docelowych odbiorców.

Doświadczenie i umiejętności:

  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim.
  • Biegły rosyjski.
  • Ponad rok doświadczenia w IT jako Lead Generation Specialist lub SDR.
  • Doświadczenie z narzędziami CRM i wspomagającymi sprzedaż.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Analityczny sposób myślenia.
  • Silna chęć nauki.

Oferujemy:

  • od 12:00 do 21:00 GMT+3 elastyczny grafik pracy.
  • Okres próbny: 3 miesiące.
  • Wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od miesięcznych wyników.
  • Płatność raz w miesiącu w USD.
  • Płatny coroczny urlop i urlopy są zgodne z oficjalnym harmonogramem świąt USA:
  • coroczny płatny urlop: 14 dni kalendarzowych.
  • płatne święta urzędowe.
  • Rozwój możliwości kariery.
  • Rodzinna atmosfera.
  • Imprezy firmowe w internecie.
  • Pracę w profesjonalnym zespole młodych i ambitnych ludzi.
  • Możliwość pracy zdalnej.
Specjalizacje: Sales

Przetłumaczone przez Google

2 lata