Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Ruby on Rails Senior Software Engineer (Remote) w Roonyx

Opublikowano ponad 30 dni temu

1091 wyświetlenie

11 aplikacji   0 odpowiedzi

Roonyx
Roonyx
Roonyx
0 recenzji
Elena
Elena
Recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Starszego Inżyniera Oprogramowania Ruby on Rails, który dołączy do nas.

Roonyx Inc. to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Wyposażamy małe i średnie firmy w niestandardowe aplikacje internetowe i mobilne, zapewniając łatwe i wydajne narzędzia do osiągania celów, odkrywania i zdobywania nowych rynków.

  • Nasi klienci pochodzą z Europy, USA, Australii, Azji.
  • Nasz zespół jest rozproszony i posiada działy PM, Design, Marketing, Web и Mobile development, QA, Global Sales и HD.
  • Nasz technologiczny proces rozwoju jest zbudowany zgodnie ze Scrum/Kanban.

Obecnie poszukujemy starszego inżyniera oprogramowania Ruby on Rails , który dołączy do nas.

Zadania:

  • do tworzenia aplikacji Ruby on Rails.
  • opracowywać i sprawdzać rozwiązania architektoniczne zgodnie z potrzebami biznesowymi.
  • aby sprawdzić swój kod za pomocą pokrycia testowego Rspec.
  • spotkać się ze swoim zespołem, przedyskutować pomysły na rozwiązania biznesowe.

Co jest ważne:

  • biegłość w tworzeniu aplikacji biznesowych Ruby on Rails.
  • doświadczenie w podstawowych klejnotach: Devise, Pundit, Sidekiq, Rspec, ActiveAdmin itp.
  • doświadczenie w budowaniu skalowalnych aplikacji z wykorzystaniem rozwiązań SaaS.
  • dobra umiejętność realizacji logiki biznesowej.
  • znajomość architektury oprogramowania: definicja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, opis modelu dziedziny, umiejętność udowodnienia wybranego rozwiązania, znajomość notacji UML.
  • znajomość architektury systemu: umiejętność tworzenia projektu systemu składającego się z wielu części z udziałem usług firm trzecich, znajomość usług IaaS \ PaaS \ SaaS (AWS \ Google Cloud \ Azure), wycena kosztów, umiejętność tworzenia skalowalnych i łatwych w utrzymaniu aplikacji .
  • zwinność w zakresie architektury rozwiązania: możliwość zmiany wymagań w oparciu o potrzeby projektu i budżet.

Byłoby wspaniale, gdyby:

  • masz doświadczenie w technologiach front-end, instalacji i konfiguracji serwerów, budowaniu aplikacji wideo na żądanie, budowaniu aplikacji obejmujących usługi IaaS\PaaS\SaaS w ramach aplikacji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu przy użyciu Ruby on Rails.
  • doświadczenie w obsłudze aplikacji testowych Rspec.
  • umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania.
  • możliwość zapewnienia 40 godzin pracy tygodniowo.
  • umiejętność pracy z wymaganiami produktu: zdefiniowanie, oszacowanie, opisanie i sformalizowanie Kryteriów Akceptacji, Instrukcji Testów.
  • sens tworzenia poprawnego kodu jako celu.
  • doświadczenie w pracy z zespołami i procesami Agile.
  • Angielski: B2-C1, (powinniście komunikować się bezpośrednio z klientem).

Warunki:

  • praca zdalna 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo.
  • okres próbny: 3 miesiące.
  • płatność raz w miesiącu w USD.
  • Przegląd wydajności: raz lub dwa razy w roku.
  • imprezy firmowe w internecie.
  • rozwój zawodowy i zawodowy.
Specjalizacje: Ruby / Rails