Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Risk Analyst w Job Advice Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

481 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Job Advice Agency
Internet-tehnologii
0 recenzji
Inna Sylka
Inna Sylka
IT Recruiter
0.5 roku
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Poszukujemy Analityka Ryzyka do ukraińskiej firmy Fintech. Produktem firmy jest usługa pożyczki online.

Główne obowiązki:

- Przygotowywanie raportów okresowych i ad-hoc;

- Terminowe dostarczanie wysokiej jakości analiz portfela kredytowego;

- Wsparcie decyzji biznesowych dotyczących strategii kredytowej i innych procesów operacyjnych;

- Sugerowanie ulepszeń w obecnej polityce kredytowej i procesach operacyjnych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, matematyki i/lub finansów (może być studentem);

- Wcześniejsze doświadczenie w zakresie ryzyka kredytowego;

- Bardzo dobra znajomość Excela i SQL, znajomość R/Python będzie dodatkowym atutem;

- Bardzo dobre umiejętności analityczne i prezentacyjne;

- Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

- Możliwości kariery i rozwoju zawodowego;

- Elastyczne godziny pracy;

- Możliwość pracy z domu.

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: riskmanagement, risk analyst

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku
Kijów
Pełny etat