Następna praca

Researcher / Recruiter w Mine Marketing

Opublikowano ponad 30 dni temu

212 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
500$
1 rok
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Witamy w ekscytującym świecie marketingu kopalni! Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym z pasją do tworzenia niesamowitych kampanii, które łączą się z odbiorcami. Nasz zespół się powiększa i obecnie poszukujemy utalentowanego rekrutera, który dołączyłby do nas w tej podróży.

Wymagania:

- Ponad rok doświadczenia w rekrutacjach (najlepiej związanych z marketingiem i technologią);

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (zaawansowana lub biegła);

- Doskonałe i silne umiejętności komunikacji interpersonalnej;

- Doświadczenie w komunikacji z obcokrajowcami;

- Dobra znajomość mediów społecznościowych, serwisów z ofertami pracy, takich jak LinkedIn, Indeed, DOU, Djinni, GitHub itp.;

- Dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnej współpracy w zespole;

- Proaktywność i orientacja na wyniki;

- Umiejętności krytycznego i twórczego myślenia;

- Solidna etyka pracy z motywacją niezbędną do przekraczania oczekiwań;

- Gotowość do wychodzenia z przypisanej roli, aby wspierać członków zespołu.

Obowiązki:

- Zarządzanie procesem rekrutacji, w tym koordynacja, wyszukiwanie, selekcja, rozmowa kwalifikacyjna, informacja zwrotna i propozycje dla wszystkich kandydatów;

- Analiza wymagań wyszukiwania, tworzenie wizerunku i person kandydatów oraz opisów stanowisk pracy;

- Przetwarzanie danych i komunikacja na platformie poszukiwania pracy;

- Rzetelne prowadzenie bazy danych kandydatów;

- Wsparcie i adaptacja nowych pracowników do środowiska pracy;

- Tworzenie wesołego, przyjaznego i produktywnego środowiska podczas pracy nad wzmacnianiem kultury korporacyjnej i ducha zespołowego;

- Współpraca z innymi działami w budowaniu społeczności;

- Wszelkie inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego lub kierownictwo.

Dołącz do nas i sprawmy, aby wydarzyła się magia mediów społecznościowych! Aplikuj teraz! 🔮

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: recruiter, researcher, recruiting, sourcing

Przetłumaczone przez Google

500$
1 rok