Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Researcher (Amazon) w AmzProfessional

Opublikowano ponad 30 dni temu

908 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

AmzProfessional
Roznichnaya torgovlya
0 recenzji
Alina
Alina
HR manager
Brak doświadczenia
Pre-Intermediate
Część etatu
Praca zdalna

Czy masz doświadczenie z Amazonem jako badacz? Czy wiesz, jak wyszukiwać towary za pomocą systemu OA z Chinami? Czy jesteś biegły w Keepa i innym wysokopoziomowym oprogramowaniu do analizy produktów?

Zajmujemy się handlem detalicznym e-commerce, zakupem towarów od chińskich producentów, dostawą do USA i krajów UE, do magazynów Amazon FBA z późniejszą odsprzedażą towarów. Nasza firma rozwija się z prędkością światła i zawsze szukamy energicznych, zorientowanych na wyniki i gotowych do zarabiania profesjonalistów z nami.

Poszukujemy wydajnych, zorientowanych na szczegóły, zorientowanych na wyniki BADACZY AMAZON. Czy masz doświadczenie z Amazonem jako badacz? Czy wiesz, jak wyszukiwać towary za pomocą systemu OA z Chinami? Czy jesteś biegły w Keepa i innym wysokopoziomowym oprogramowaniu do analizy produktów?

Wymagania:

  • Doświadczenie z Amazonem jako badaczem będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate i powyżej;
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu towarów z wykorzystaniem systemu OA z Chinami ;
  • Znajomość Keepa i innego oprogramowania do wysokopoziomowej analizy produktów ;
  • Biegła znajomość PC, MSOffice, Google Docs, Internetu.

Warunki pracy :

  • Pracujemy według time trackera ;
  • Bezpłatny harmonogram prac . Norma godzin pracy wynosi 100 godzin / miesiąc, zgodnie z licznikiem czasu;
  • Elastyczne warunki motywacji, premie za realizację planu poszukiwania towaru;
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń - 2 razy w miesiącu;
  • Praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie;
  • Możliwość rozwoju kariery .

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie towarów w systemie OA z Chinami;
  • Poszukiwanie dochodowych nisz PL;
  • Prowadzenie analiz produktów, nisz itp.;
  • Praca z dokumentacją raportową.

Prześlij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą! W liście motywacyjnym podaj swój pseudonim w Telegramie do komunikacji. W liście motywacyjnym podaj swój pseudonim w Telegramie do komunikacji.

Specjalizacje: Amazon Web Services
Słowa kluczowe: researcher, Research, amazon

Część etatu