Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Рекрутер w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

458 wyświetleń

5 aplikacji   1 odpowiedź

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
1 rok
Dnipro
Intermediate
Pełny etat

Firma Admix Global istnieje od 2016 roku iw tym czasie zdążyła się sprawdzić jako rzetelny partner. Naszą główną specjalizacją jest promocja i optymalizacja projektów klientów oraz projektów własnych.

Co będzie wchodzić w zakres obowiązków:

  • opracowanie opisu stanowiska pracy, sformułowanie wymagań dla kandydatów;
  • szukać kandydatów w różnych zasobach pracy;
  • pracować z otrzymanymi opiniami na temat wolnych miejsc pracy;
  • analiza rynku pracy;
  • udzielanie informacji zwrotnej kandydatom na wszystkich etapach pracy nad wakatem;
  • wybór najlepszych specjalistów spełniających wymagania firmy;
  • adaptacja nowych pracowników.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • staż pracy od 1 roku;
  • Wyższa edukacja;
  • angielski na poziomie średniozaawansowanym i wyższym;
  • udokumentowane sukcesem doświadczenie w zamykaniu wakatów na różnych poziomach;
  • umiejętności zarządzania czasem;
  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowości, szybkiego przełączania się i jednocześnie zwracania uwagi na szczegóły.

Co oferujemy:

  • przyzwoite wynagrodzenie (z regularnymi przeglądami);
  • wynagrodzenie jest wypłacane stabilnie i bez opóźnień;
  • grafik pracy pn — pt od 09:00 do 18:00, pływająca przerwa. Weekendy sob — niedz., święta państwowe;
  • praca w biurze;
  • płatny okres próbny;
  • oficjalna rejestracja;
  • płatny urlop 24 dni w roku.

Zapraszamy do zostania częścią naszego zespołu!

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Recruitment, Office Work

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Dnipro
Pełny etat