Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Редактор стрічки новин (укр) w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

816 wyświetleń

2 aplikacje   1 odpowiedź

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
1 rok
Nie jest biegły
Praca zdalna

Poszukujemy redaktora newsowego, który jest pasjonatem tego co robi i jest gotowy dołączyć do zespołu pracującego nad ciekawym i zakrojonym na szeroką skalę projektem - internetową publikacją o technologiach finansowych, e-commerce, startupach, systemach płatności, która jest częścią z grupy firm.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

• zorientować się w tematach finansowych, sytuacji gospodarczej na Ukrainie i na świecie;

• masz roczne doświadczenie w pracy w mediach internetowych i posiadasz portfolio swoich prac;

• mówić po rosyjsku i ukraińsku (znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym będzie dodatkowym atutem);

• wiedzieć, jak pracować z sieciami społecznościowymi i znajdować „gorące” źródła wiadomości;

szybka, uważna, kreatywna w pisaniu nagłówków.

Będzie dodatkowym atutem, jeśli mówisz po angielsku na poziomie średniozaawansowanym

Obowiązki:

• pisanie i przepisywanie ekskluzywnych wiadomości, w tym na podstawie filmów, wywiadów. główne tematy, na które będziesz pisać: fintech, banki, blockchain, kryptowaluty, ekonomia;

• monitorowanie środków masowego przekazu i portali społecznościowych;

• projektowanie gotowych materiałów w panelu administracyjnym Word-Press.

Chętnie zaoferujemy:

• Zdalny format współpracy;

• Elastyczny początek dnia pracy;

• 100% płatny urlop chorobowy.

Etapy: ◉ Rozmowa wstępna ◉ Rozmowa końcowa z redaktorem

✉ Telegram: @Ann0512

Specjalizacje: Copywriting
Słowa kluczowe: Copywriting, writing

Przetłumaczone przez Google

1 rok