Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Редактор стрічки новин w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

740 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
1 rok
Nie jest biegły
Praca zdalna

Poszukujemy redaktora newsów, który dołączy do naszego zespołu silnych i ambitnych specjalistów! Rozwijamy zasób ekspercki o technologiach finansowych i e-commerce, startupach, systemach płatności, płatnościach online, który jest częścią grupy spółek realizowanych w kierunku fintech.

Nasze oczekiwania:

• zorientować się w tematach finansowych, sytuacji gospodarczej na Ukrainie i na świecie;

• masz doświadczenie w pracy w mediach internetowych (1-3 lata, bez doświadczenia nie bierzemy pod uwagę), a także możesz pokazać portfolio swoich prac;

• mówić po rosyjsku i ukraińsku (znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym będzie dodatkowym atutem);

• wiedzieć, jak pracować z sieciami społecznościowymi i znajdować „gorące” źródła wiadomości;

szybka, uważna, kreatywna w pisaniu nagłówków.

Główne obowiązki:

• pisanie i przepisywanie ekskluzywnych wiadomości, w tym na podstawie filmów, wywiadów. główne tematy, na które będziesz pisać: fintech, banki, blockchain, kryptowaluty, ekonomia;

• monitorowanie środków masowego przekazu i portali społecznościowych;

• projektowanie gotowych materiałów w panelu administracyjnym Word-Press.

Chętnie zaoferujemy:

• Formatowanie zdalne;

• Elastyczny początek dnia pracy;

• 100% płatny urlop chorobowy.

Etapy: ⭕️ Rozmowa wstępna ⭕️ Rozmowa końcowa z redaktorem naczelnym

Telegram: @Ann0512

Specjalizacje: Copywriting
Słowa kluczowe: writing

Przetłumaczone przez Google

1 rok