Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

QA Lead engineer (banking, fintech) w Job Advice Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

435 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Job Advice Agency
Internet-tehnologii
0 recenzji
Inna Sylka
Inna Sylka
IT Recruiter
Więcej niż 3 lata
Kijów, Dnipro
Pre-Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy inżyniera QA Lead do ukraińskiego banku komercyjnego. Bank należy do TOP-20 instytucji finansowych Ukrainy pod względem aktywów, jest członkiem Indywidualnego Funduszu Gwarancji Depozytów, Niezależnego Stowarzyszenia Banków Ukrainy oraz członkiem międzynarodowych systemów płatniczych VISA International i Mastercard.

Podstawowe wymagania:

- staż pracy powyżej 2 lat;

- doświadczenie na stanowisku Lidera Zespołu;

- koniecznie doświadczenie w bankowości lub fintech;

- wykształcenie wyższe (informatyka, matematyka, finanse, ekonomia).

Wymagania:

· Znajomość podstawowych metodologii testowania;

· Umiejętność wszechstronnej analizy przedmiotu;

· Umiejętności budowania zespołu i zarządzania;

· Umiejętności pracy z bazami danych, pisania zapytań SQL;

· Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej wyników badań;

· Praca z systemami zarządzania projektami (JIRA, MS Project, X-Wiki), kontrola wersji (TFS), serwisy do testowania Postman/SOAP, inne;

Mile widziana znajomość platformy Corezoid;

· Doświadczenie w ustawianiu testów automatycznych i znajomość narzędzi do autotestów;

· Doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu różnego rodzaju testów: QA, UAT, integracyjne, regresyjne, obciążeniowe, akceptacyjne itp.;

· Doświadczenie w testowaniu systemów o architekturze mikroserwisowej;

· Doświadczenie w pisaniu i wykonywaniu przypadków testowych do sprawdzania funkcjonalności usług sieciowych.

Będziesz potrzebować znajomości podstaw programowania, protokołu HTTP, umiejętności pracy z bazami danych i systemami kontroli wersji, przynajmniej podstawowej znajomości HTML i CSS.

Obowiązki:

· Przygotowanie, organizacja i testowanie oprogramowania;

· Analiza wymagań funkcjonalnych, dokumentacja techniczna dla obszaru testowego;

· Opracowanie planu testów, przypadków testowych, zarządzania błędami dla każdego indywidualnego projektu oraz opracowanie ogólnych standardów i metodologii testowania w Banku;

· Interakcja z zespołem programistów i analityków na różnych etapach projektu;

· Tworzenie dokumentacji technicznej i raportów na podstawie wyników badań.

· Ocena jakości i stabilności wyników badań.

· Autotest debugowania.

· Mentoring i szkolenie testerów niższej rangi.

Bank oferuje:

- oficjalne zatrudnienie;

- urlop 24 dni kalendarzowe;

- zwolnienie lekarskie - zgodnie z przepisami;

- grafik: pn-pt, 9:00-18:00 (można pracować 2 dni w biurze, 3 dni w domu;

Mogą być wyjątki: tydzień do pracy w domu, tydzień - kilka dni w biurze);

- rezerwacja specjalistów bankowych z serwisu.

Etapy wywiadu:

- z kierownikiem wydziału;

- z szefem dyrekcji.

Specjalizacje: QA Manual, QA Automation
Słowa kluczowe: lead