Premia za zatrudnienie: 300$ - 3600$

Następna praca

QA Engineer w ADJUTOR

Opublikowano ponad 30 dni temu

1098 wyświetleń

16 aplikacji   1 odpowiedź

0 recenzji
3000 - 36000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Cześć. Poszukujemy inżyniera QA z siedzibą w Portugalii dla naszego klienta !!! W tej ekscytującej roli będziesz pracować obok Produktu i wspierać zespół inżynierów. Opis: W tej ekscytującej roli będziesz pracować obok Produktu i wspierać zespół inżynierów.

Cześć. Poszukujemy inżyniera QA z siedzibą w Portugalii dla naszego klienta !!!

W tej ekscytującej roli będziesz pracować obok Produktu i wspierać zespół inżynierów.

Opis:

Kluczowe Obowiązki:

• Oszacuj i zaplanuj działania testowe w projekcie

• Wykonaj czynności manualne i proces zwalniania

• Tworzenie przypadków testowych i innej powiązanej dokumentacji

• Zdefiniuj luki i zaproponuj rozwiązania dla obecnego SDLC

• Kontroluj przepływ wdrażania ze środowisk testowych do produkcyjnych

• Śledzenie błędów i raportowanie

• Uczestniczyć we wszystkich ceremoniach Scrum

• Udział w utrzymaniu i rozszerzaniu automatyzacji testów

Wymagania:

• 3-4 lata w testowaniu aplikacji webowych

• Dobra znajomość JS

• Dobra znajomość Gita

• Zrozumienie podstawowych procesów testowania i CI

• Doświadczenie w planowaniu i szacowaniu testów

• Dobre zrozumienie architektury mikroserwisów

• Podstawowe zrozumienie metodologii automatyzacji testów

• Doświadczenie w testowaniu złożonych integracji rozwiązań

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność komunikowania się z interesariuszami na wielu poziomach

• Bycie graczem zespołowym

• Pełen pasji i zaangażowania

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest KONIECZNOŚCIĄ

Nasz proces rekrutacji:

• 1. runda: wstępna rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem ds. pozyskiwania talentów

• 2. runda: Rozmowa kwalifikacyjna z Kierownikiem ds. Zatrudnienia + Członkiem Zespołu

• 3. runda: rozmowa kwalifikacyjna + zadanie z kierownikiem ds. rekrutacji + członek zespołu

• Dołączyć do drużyny!!!

W zamian otrzymasz:

• Możliwość pracy w zabawnym, postępowym zespole, którego pasją jest tworzenie z Influencer niesamowitego, różnorodnego i sprawiedliwego miejsca pracy!

• 22 dni urlopu w roku

• Zajęcia poprawiające samopoczucie psychiczne i fizyczne

• Duże postępy w rozwoju – będziesz kluczowym graczem na kolejnym etapie rozwoju naszej firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, oczekiwań płacowych oraz udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

- Wskazać doświadczenie handlowe w latach zgodnie ze stosem określonym w wakacie?

- aktualna lokalizacja?

- Poziom angielskiego?

Z góry dziękuję!

Specjalizacje: JavaScript, QA Automation, QA Manual
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer