Premia za zatrudnienie: 150$ - 250$

Następna praca

QA Automation (JS) w HYS Enterprise

Opublikowano ponad 30 dni temu

1048 wyświetleń

13 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1500 - 2500$
2 lata
Kijów, Charków, Krzywy Róg
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy dedykowanego inżyniera AQA do pracy w zespole rozwoju produktu w międzynarodowym środowisku programistycznym Agile.

Wymagane umiejętności:

— ponad 3-letnie doświadczenie w planowaniu, rozwijaniu, wykonywaniu i monitorowaniu testów automatycznych z wykorzystaniem JavaScript;

— ponad 3 lata doświadczenia w pracy z Jest, Mocha, Cypress.io, Allure, ReportPortal;

— 3+ lat doświadczenia w automatyzacji aplikacji webowych;

— Doświadczenie w pracy z metodologiami QA i pisaniu STP, STD;

— Doświadczenie z metodologią CI i serwerami, takimi jak Jenkins i inne;

— Myślenie analityczne;

— Poziom średnio-zaawansowany języka angielskiego (w mowie i piśmie), umiejętność dyskusji na tematy techniczne z anglojęzycznymi menedżerami i programistami;

— Umiejętność skutecznego komunikowania się.

Kluczowe Obowiązki:

— Planowanie, rozwój, wykonywanie i monitorowanie testów automatyzacji w ramach naszego SDLC;

— Wykonywanie praktycznych prac rozwojowych na potrzeby automatyzacji zapewniania jakości na dużą skalę;

— Planowanie i rozwój testów API oraz testów systemu E2E w elastycznym środowisku;

— Rozszerz nasz zestaw narzędzi do automatyzacji, opracowując nowe testy;

— Ścisła współpraca z większym zespołem QA, kierownikiem QA i programistami R&D, aby zapewnić stabilność naszego systemu poprzez automatyczne testowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych;

— Monitorowanie, rozwiązywanie problemów i rozwiązywanie problemów związanych z testowaniem automatycznym.

O projekcie:

Klient jest światowym liderem w dziedzinie analityki doświadczeń cyfrowych, zaangażowanym w zapewnianie markom i ich klientom na całym świecie płynnych cyfrowych podróży. Platforma analizy doświadczeń cyfrowych to usługa, która umożliwia zbieranie dokładnych danych cyfrowych o interakcjach z klientami, przeglądanie zachowań i wyzwań klientów oraz eksplorację danych w czasie rzeczywistym lub danych historycznych.

Oferujemy:

— poniedziałek-piątek, grafik pracy 9-18/10-19;

- Praca zdalna;

- Ubezpieczenie medyczne;

— Korporacyjne kursy języka angielskiego;

— Płatne urlopy i dni chorobowe;

— Prezenty na urodziny i święta zawodowe;

— regularne przeglądy odszkodowań;

— Możliwość testowania swoich pomysłów, prowadzenia nowych inicjatyw, próbowania czegoś nowego i ciekawego;

— Komunikacja z doświadczonymi specjalistami, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą;

— Udział w wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość budowania i promowania własnej marki;

— Wiemy, jak pracować i wiemy, jak cieszyć się życiem, dlatego organizujemy wiele zabawnych przyjęć firmowych i imprez integracyjnych.

Specjalizacje: QA Automation
Słowa kluczowe: QA Automation

2 lata