Premia za zatrudnienie: 350$ - 480$

Następna praca

QA Automation Engineer (Python/Java) w INCOAlliance

Opublikowano ponad 30 dni temu

950 wyświetleń

8 aplikacji   0 odpowiedzi

INCOAlliance
START SMALL, GROW FAST International Coding Alliance
0 recenzji
3500 - 4800$
Więcej niż 3 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Klient jest wiodącym dostawcą analityki Big Data opartej na sztucznej inteligencji. Głównym celem jest pomoc organizacjom finansowym w zwalczaniu cyberprzestępczości finansowych, takich jak pranie pieniędzy, oszustwa i ataki na bankomaty, które są wykorzystywane do finansowania terroryzmu.

Wymagania:

  • Ponad 2 lata doświadczenia jako inżynier automatyk QA.
  • Wcześniejsze doświadczenie w programowaniu Pythona i (lub) Java oraz OOP jest bardzo pożądane.
  • Dogłębne zrozumienie metodologii jakości, narzędzi testowych i przepływów CI.
  • Doświadczenie w korzystaniu z Selenium, TestNG tworzy i wykonuje testy automatyczne.
  • Doświadcz testowania wywołań API, mikrousług, technologii internetowych.
  • Dogłębne zrozumienie biznesowe i techniczne produktu oraz rozwiązań uczenia maszynowego.
  • Doświadczenie z Kubernetes, mikroserwisami lub technologiami chmurowymi.
  • Język angielski na poziomie wyższym średniozaawansowanym.

Obowiązki:

  • Pełna własność kompleksowych testów: Projektuj, pisz, rozwijaj i utrzymuj testy.
  • Twórz i wdrażaj potoki testowe i procesy testowe w środowisku CI/CD.
  • Opracuj narzędzia i skrypty do instalacji i wdrażania; opracować narzędzia testowe dla klientów.
  • Twórz inteligentny, stabilny i czysty kod za pomocą Pythona, Javy i nie tylko – testy BE i FE z różnymi narzędziami.
  • Pracuj w zwinnym środowisku, szybkiej i wymagającej firmie z ciągłym uczeniem się.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na Twoich umiejętnościach i doświadczeniu.
  • 24 dni corocznego płatnego urlopu i 5 zwolnień lekarskich.
  • Księgowość jako usługa.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Długoterminowe zatrudnienie.

Proces rekrutacji:

  • Rozmowa wprowadzająca z HR (20 min).
  • Wywiad z Team Leadem w języku angielskim (60 min).
  • Rozmowa techniczna z Senior QA Automation w języku angielskim (60 minut).
  • Końcowy wywiad z wiceprezesem ds. badań i rozwoju (30 minut).
  • Ostateczna informacja zwrotna otrzymana w ciągu 2-4 dni po rozmowie kwalifikacyjnej.

Specjalizacje: QA Automation, Python, Java
Słowa kluczowe: Python, Full Remote, Automation QA Engineer

Kijów