Premia za zatrudnienie: 300$ - 400$

Następna praca

Python Middle Developer w Staffscorp

Opublikowano ponad 30 dni temu

705 wyświetleń

8 aplikacji   0 odpowiedzi

Staffscorp
Staffscorp
recruiting service
0 recenzji
Artyom
Artyom
recruiter
3000 - 4000$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

O projekcie Klienta: To jeden z najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie startupów (USA) w dziedzinie HoReCa, któremu zaufały tysiące operatorów hotelarskich na całym świecie. Na przykład latem 2020 roku zebrał nowe 50 milionów dolarów (a wcześniej otrzymał inwestycję z funduszu Alexa (AWS)). Patrząc na sytuację z COVID-19, to bardzo fajne osiągnięcie jak na tego rodzaju produkt!

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć użytkownicy mogą zarezerwować stolik w restauracji itp. Ponadto platforma umożliwia operatorom hotelarskim łatwe zarządzanie różnymi procesami i łączenie danych w trakcie podróży gościa, aby zapewnić jak najlepszy sukces i najlepsze wrażenia dla odwiedzających.

Obowiązki:

Będziesz częścią nowego zespołu, który będzie pracował nad platformą (HoReCa), która umożliwia automatyczne zwiększanie przychodów i rentowności poprzez wykorzystanie danych do budowania bezpośrednich relacji, dostarczania wyjątkowych doświadczeń i zwiększania powtarzalności biznesowej.

W ramach zespołu będziesz:

Współpracuj ściśle z członkami innych zespołów podczas dostawy produktu

Napisz kod w Pythonie w oparciu o specyfikację funkcjonalną i projekt techniczny. Przestrzegaj standardów architektonicznych i opracowuj projekty, które uwzględniają wpływ na inne aspekty bazy danych i odpowiednio wykorzystują istniejący kod

Przeprowadzaj przeglądy kodu, identyfikuj potencjalne problemy w celu zmniejszenia długu technicznego i przedstawiaj zalecenia dotyczące najlepszych praktyk kodowania.

Wiedza, umiejętności i kompetencje:

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych

Co najmniej 3 lata doświadczenia w backendzie Pythona

Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej, pisemnej i werbalnej.

Silne poczucie własnej motywacji, organizacji i dbałości o szczegóły; silne umiejętności analityczne

Doświadczenie z metodologią Scrum/Agile, CI/CD

Angielski: poziom średniozaawansowany (w mowie i piśmie)

Będzie to plus:

Doświadczenie z Django

Doświadczenie lub silna wiedza na temat Google Cloud Platform (GCP): AppEngine, Datastore (potencjalnie przeprowadzka do Firestore), BigQuery.

Stos technologiczny Projektu: Python/Django/GoogleCloud/MySQL/React/Redux/AWS SES.

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: Python

2 lata