Premia za zatrudnienie: 200$ - 400$

Następna praca

Python backend developer w NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

906 wyświetleń

9 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Dmitro
Dmitro
RECRUITER
2000 - 4000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Starszy programista backendu w Pythonie Cześć wszystkim. Młoda austriacka agencja poszukuje Senior Python Developer / Software Architect do długoterminowej współpracy w niepełnym wymiarze godzin.

O firmie:

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku od rozwoju produktu do streamingu wydarzeń kulturalnych. Obecnie firma przekształciła się w agencję, która zajmuje się projektami zewnętrznymi w regionie DACH. W tej chwili cały zespół programistów pracuje na Ukrainie w niepełnym wymiarze godzin.

Nasz idealny kandydat posiada:

Twarde umiejętności

• Wieloletnie doświadczenie w programowaniu w języku Python;

• Doświadczenie w pracy z frameworkami: Django, FastAPI, Bottle i innymi;

• Znajomość języka SQL, ma duże doświadczenie w pracy z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych;

• Potrafi napisać test jednostkowy;

• Ma doświadczenie z Dockerem i mikroserwisami;

• Znajomość OOP i ORM;

• Zrozumienie zasad SOLID, TDD, SDLC;

• Doświadczenie z AWS;

• Posiada angielski na poziomie B2 i wyższym.

Będzie plusem:

Znajomość PHP, JavaScript, Node.JS

Doświadczenie z narzędziami DevOps

Umiejętności miękkie

• Analityczny sposób myślenia;

• Gotowość do proaktywnej pracy i komunikacji;

• Zdolny i chętny do pracy w zespole;

• Potrafi wziąć odpowiedzialność w pracy oraz jest dokładny i uważny podczas wykonywania zadań;

• Potrafi doprowadzić sprawy do końca i osiągnąć konsensus.

Obowiązki:

• Weź odpowiedzialność za wybór idealnej technologii dla poszczególnych projektów;

• Być odpowiedzialnym za projektowanie, rozwój i efektywne funkcjonowanie projektów;

• Pisanie RESTful API;

• Wdrożenie mechanizmów ochrony danych;

• W razie potrzeby konsultacje z klientami agencji w kwestiach technicznych projektów;

• Dostarczenie kosztorysów zarówno samych projektów, jak i poszczególnych ich części.

Co oferuje firma:

• Obciążenie pracą: od 20 godzin tygodniowo;

• Stawka: do 40 USD za godzinę po rozmowie technicznej i zadaniu testowym;

• Elastyczny grafik;

*Cały zespół pracuje w niepełnym wymiarze godzin, dlatego ważne jest, aby komunikacja odbywała się z minimalnymi opóźnieniami. Idealny kandydat jest w stanie odpowiedzieć na pytania współpracowników lub umówić się na rozmowę, nawet jeśli w tym czasie nie pracuje. Ponadto kandydat będzie mógł odbywać rozmowy telefoniczne z klientami przez cały dzień. Ze swojej strony staramy się umawiać rozmowy jak najwygodniej w godzinach pracy naszego zespołu. Bardzo ważna jest dla nas współpraca z doświadczonymi i odpowiedzialnymi specjalistami, na których możemy polegać.

• Zapewniamy wszelkie możliwe warunki do długoterminowej pracy.

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: Python