Premia za zatrudnienie: 150$ - 250$

Następna praca

PWA Developer w Noam A

Opublikowano ponad 30 dni temu

337 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

1500 - 2500$
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

- Komfort korzystania z języków programowania PWA (Progressive Web App) i relacyjnych baz danych - Silne umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów - Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA (Progressive Web App). - Wymagane jest minimum 3-letnie doświadczenie w Laravel Framework

Kluczowe obowiązki/umiejętności:

- Dostarczanie w całym cyklu życia aplikacji - koncepcja, projektowanie, budowanie, wdrażanie, testowanie, udostępnianie w sklepach z aplikacjami i wsparcie.

- Twórz atrakcyjne interfejsy i doświadczenia użytkownika.

- Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami branżowymi w domenach technologii internetowych i mobilnych PWA (Progressive Web Apps).

- Tworzenie wysokiej klasy stron internetowych, Serwis randkowy wykorzystujący technologię Laravel.

- Dobra znajomość frameworka PHP Laravel {w zależności od stosu technologii}

- Zrozumienie wzorców projektowych MVC z wykorzystaniem PWA

- Biegła znajomość HTML5, Bootstrap, React js, jQuery i CSS, JavaScript itp.

- Dobra znajomość relacyjnych baz danych i zapytań, szczególnie MySQL, PostgreSQL

- Wygeneruj rest API dla aplikacji mobilnej

- Dobra znajomość integracji API innych firm

- Projektowanie interakcji użytkowników na stronach internetowych

- Tworzenie back-endowych aplikacji internetowych

- Minimum 3 lata doświadczenia w technologii PHP Laravel

- Wymagane są silne umiejętności kodowania, dobre umiejętności logiczne i rozwiązywania problemów

- Znajomość dowolnego frameworka JavaScript (React, Angular/VueJs)

Wymagania dotyczące umiejętności:

- Dobra znajomość PWA (progresywne aplikacje internetowe), Angular Js, Ionic, HTML 5, tworzenie stron internetowych, JavaScript wraz z backendem Laravel.

- Dogłębne struktury danych i doświadczenie w tworzeniu algorytmów.

- Samodzielny start i zakasanie rękawów, aby załatwić sprawy.

- Konieczna jest dogłębna wiedza praktyczna na temat PWA (progresywnych aplikacji internetowych).

Specjalizacje: Laravel
Słowa kluczowe: JavaScript, developer, Office/Remote of your choice