Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

PSR / Account manager w Soft Industry Alliance

Opublikowano ponad 30 dni temu

151 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Soft Industry Alliance
Otsource and out staff
0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy osoby na stanowisko Middle PSR / Account Managera, która jest gotowa na wyzwania i rozwój! Jeśli chcesz pracować w perspektywicznej branży i mieć możliwość sprzedaży ciekawych rozwiązań IT, dołącz do nas! Zapraszamy ambitnego, proaktywnego i odpowiedzialnego współpracownika do dołączenia do naszego zespołu ds. rozwoju biznesu!

Wymagania:

— Ponad 2 lata doświadczenia jako PSR/account manager lub BDM/ Sales manager (B2B),

— doświadczenie w branży outstaffingu IT,

— doświadczenie w outsourcingu będzie dodatkowym atutem,

— udane przypadki upsales/crosssales,

— zrozumienie tworzenia oprogramowania,

– znajomość technik sprzedaży,

— umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,

— umiejętność znalezienia podejścia do klienta,

— doświadczenie w pracy z CRM, Jira, Excel,

– umiejętność pisania listów,

– zaawansowane umiejętności komunikacyjne,

— osoba zorientowana na klienta i wynik,

— Poziom języka angielskiego (B2+).

Obowiązki:

— utrzymuje regularną komunikację z klientem/partnerem/dostawcą i zaspokaja potrzeby,

— wpływa na strategię IT Klienta proponując nowe lub alternatywne rozwiązania oraz równoważąc skuteczność i efektywność,

— budować plany strategiczne współpracy z klientami,

— prowadzenie regularnych sesji feedbackowych z klientami i utrzymywanie wysokiego poziomu ich satysfakcji,

— zarządzanie kwestiami organizacyjnymi,

— kontrola należności i windykacja przeterminowanych należności,

— praca z CRM, Jira, Confluence, Excel,

— śledzić i doskonalić istniejące procesy organizacyjne w zespole,

— sprzedaż do klientów.

Oferujemy:

1. 24 dni kalendarzowe płatnego urlopu w roku (po okresie próbnym);

2. Płatne dni chorobowe (po okresie próbnym);

3. Możliwość pracy zdalnej;

4. Możliwość odwiedzenia kursów języka angielskiego;

5. Możliwość konsultacji z psychologiem.

Po prostu wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!)

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Account manager