Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Promo Marketing Manager w Everad

Opublikowano ponad 30 dni temu

539 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Everad
Everad
Make higher profit with direct nutra advertiser Everad
0 recenzji
Katerina
Katerina
Recruiter
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Promo Marketing Managera, którego celem będzie opracowanie materiałów promocyjnych o wysokiej konwersji.

Cześć!

EVERAD to międzynarodowa sieć CPA z bezpośrednim reklamodawcą, która od ponad 10 lat z powodzeniem pomaga firmom znaleźć ich klientów w ponad 45 krajach. Głównym obszarem naszej działalności jest nisza Health & Beauty. Prestiżowe profesjonalne konferencje wielokrotnie uznały nas za najlepszą sieć SRA.

Naszym celem jako firmy jest jednoczenie najlepszych specjalistów i dostarczanie im narzędzi do rozwoju zawodowego. Silni specjaliści, szkolenia, wewnętrzna wiedza i przyjazna atmosfera to nasze najważniejsze atuty. Dzięki temu w latach 2018-2019 portal dou.ua uznał Everad za jednego z najlepszych pracodawców IT na Ukrainie.

Sprawdź wyzwania i nasze korzyści poniżej. Być może wkrótce wzmocnisz nasz projekt.

Kluczowe Obowiązki:

→ opracować materiały promocyjne zwiększające konwersję;

→ gromadzić i analizować dane dotyczące CA, konkurentów, partnerów, klientów i rynków docelowych;

→ praca z lejkiem marketingowym;

→ usystematyzować i przeanalizować dane dotyczące skuteczności opracowanych promocji

→ monitorować efektywność kursów konwersji.

Jakie doświadczenie i kompetencje są wymagane:

→ 2 lata doświadczenia w pracy jako content marketer;

→ posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku Project Marketing Manager;

→ dostępność udanych przypadków zwiększania konwersji;

→ doświadczenie w zwiększaniu liczby nabywców produktów;

→ doświadczenie w tworzeniu CGM, rozwijaniu lejków sprzedażowych;

→ doświadczenie w pracy ze scenariuszami GTBD będzie dodatkowym atutem;

→ doświadczenie w tworzeniu landing pages w branży hazardowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

→ nie tylko współpracownicy, ale ludzie, którzy nigdy nie są obojętni, więc ciągle generujemy nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniami i wspieramy się nawzajem;

→ brak sztywnych ram — koncentrujemy się na wyniku;

→ możliwość realizacji śmiałych pomysłów i wpływania na produkt — zawsze będziemy wspierać zespół i narzędzia;

→ pełny etat z elastycznym grafikiem: możesz zacząć o 9:00 lub 11:00, a skończyć o 18:00 — 20:00 — jak Ci wygodnie;

→ format — obecnie całkowicie zdalny;

→ język angielski jest zawsze aktualny na rynku pracy, dlatego prowadzimy zajęcia korporacyjne dla pracowników;

→ płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i dodatkowa motywacja materialna z okazji rodzinnych świąt i ważnych dla Ciebie wydarzeń;

→ dzień wolny od urodzin;

→ kursy mistrzowskie, team building i imprezy – odpoczywamy tak ciężko, jak pracujemy.

Co dalej?

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z poziomem dochodów i celami zawodowymi!

Co stanie się po przesłaniu odpowiedniego CV: kontrlist z wyjaśnieniami → Rozmowa HR → Rozmowa z menedżerem → Zbieranie referencji → Wysłanie oferty → Wyjście do pracy.

Specjalizacje: Golang

Przetłumaczone przez Google

2 lata